Facebook Hesap Tamamen Silme

Facebook Hesap Tamamen Silme

Facebook hesap tamamen silme linki sizlerde olmadığı için eminim hesabınızı silemiyordunuz. Facebook hesabımı tamamen silmek istiyorum diyenler burada anlatacağımı dikkatlice okumaları gereklidir. Facebook hesap tamamen kapatma olayını çözeceğinize inanıyorum ve hemen konuya başlıyorum arkadaşlar.

Öncelikle hesabınızı gerçekten silmek istiyormusunuz silmek istediğinizden eminseniz burada vereceğim facebook hesap silme sayfasına girin. Burada dikkat edeceğiniz şey oturumunuz açıkmı değilmi o konudur. Eğer oturumunuz açık değilse kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek oturum açınız.

Bu sayfaya girdiğinizde sizlere hesabınızı gerçekten silmek istiyormusunuz istemiyormusunuz o sorulacaktır. Parolanızı ve ekranda görünen metni oraya yazın ve tamama basın.

Bu saatten sonra sizin yapmanız gereken birşey kalmadı arkadaşlar. Artık bu saatten sonra bekleyeceksiniz. Burada önemli olan nokta 15 gün boyunca oturum açmamanızdır. 15 gün ne facebook sitesinden nede facebook girişi ile girdiğiniz başka sitelerden oturum açmazsanız iş bitmiş demektir.

Soru ve sorunlarınız varsa aşağıdaki yorum bölümünü kullanın yardımcı olayım.

Leave a Reply

Your email address will not be published.