En Güzel Facebook Uygulamaları

En Güzel Facebook Uygulamaları

Facebook uygulamaları içinden en güzellerini ve işinize yarayacak olanları seçerek sizlere bir liste sunmaya çalıştım arkadaşlar. Bakalım beğenecekmisiniz.

Lexulous
Lexulous Scrabble’a benzer kuralları olan, eğlenceli bir kelime oyunudur.Arkadaşlarınıza karşı oynama imkanı da sunan bu oyunda 7 rastgele harf ile boşlukları doldurarak kelimeler bulmaya çalışıyorsunuz.

Picnik
Picnik size Facebook üzerinde paylaştığınız fotoğraflar üzerinde oynamalar yapma imkanı sunan, son derece yararlı ve kullanışlı bir uygulamadır. Direk olarak Facebook içerisinden kesme, yönlendirme, renklendirme gibi düzeltmeler ile fotoğraflarınız harika görünebilir!

Flixster
Flixsterfilm aşıklarına hitap eden bir uygulamadır. Bu sayese sinemada ve DVD üzerinde çıkan filmleri güncel bir şekilde takip edebilir, izlediğiniz filmlere not verebilirsiniz. İzlemeyi düşündüğünüz filmleri de işaretleyerek arkadaşlarınızla gitmek üzere organizasyon yapabilirsiniz.

Trip Advisor
Trip Advisor uygulaması sayesinde gezdiğiniz yerleri işaretleyebilirsiniz. Ama daha da önemlisi gezmek istediğiniz yerleri işaretleyerek sizden önce oraları gidip görenlerden hayatınızı ve gezinizi kolaylaştıracak ya da ucuzlaştıracak tavsiyeler alabilirsiniz.

Where I’ve Been
Yine bir seyehat uygulaması ama gezdiğiniz yerler konusunda detaylı incelemelerinizi paylaşabilirsiniz. Where I’ve Been üzerinde belirli bir bölgenin uzmanı dahi olabilirsiniz.

Twitter
Twitter uygulamasıyla Facebook durum güncellemenizi yapabilir ya da Facebook üzerindeki arkadaşlarınızın Twitter hesaplarını kolayca bulabilirsiniz.

PuzzleBee
PuzzleBee yapboz sevenler için son derece eğlenceli zaman geçirmeyi sağlayan bir uygulama. Farklı zorluk ayarlarına ve geniş seçeneklere sahip.

DivShare
DivShare kullanım şartlarını çiğnemediğiniz sürece 200 MB kapasite ile ne isterseniz paylaşmanızı sağlıyor.

Web Sudoku
Web Sudoku dört farklı zorluk seviyesinde Sudoku oynamaına ve puanlarınızı kıyaslamanıza yarayan bir uygulamadır.

Market Place
Market Place Facebook üzerinden satılık ilanlarınızı çevrenizle paylaşmanıza yarayan bir uygulamadır.

My Flickr
My Flickr sayesinde Flickr üzerinde yer alan fotoğraflarınızı kolayca Facebook üzerinde yayınlayabilirsiniz.

Birthday Calendar
Birthday Calendar sayesinde Facebook’un doğumgününü hatırlatmadığı, Facebook’ta ekli olmayan arkadaşlarınız için de uyarılar alabilirsiniz.

Weekly Schedule
Weekly Schedule uygulaması sayesinde programınızı arkadaşlarınızla paylaşabilir, böylece boş vakitlerinizde etkin bir şekilde buluşmalar ve etkinlikler ayarlayabilirsiniz.

Task Master
Task Master yapılacak işlerinizi ve randevularınızı Facebook içerisinden kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

Zoho
Zoho Facebook ile birlikte kullanabileceğiniz, 1 GB depolama alanı sunan online bir Office uygulamaları paketidir.

Networked Blogs
Networked Blogs ile favori bloglarınızı takip etmek çok kolay. Yeni içeriği Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

Docs
Microsoft’un geliştirdiği Docs ile Microsoft Office belgeleri oluşturabilir, düzenleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Dahası CV’lerde kullanılan şablonları ve daha fazlasını bulup paylaşabilirsiniz.

Bejeweled Blitz
Bejeweled Blitz son derece popüler PopCap Games oyununun ücretsiz Facebook sürümüdür. Facebook üzerindeki sürümde özel bazı bonuslar da var.

Files
Files ile Box.net üzerinde 1 GB veri depolayabilirsiniz.

Visual Bookshelf
Visual Bookshelf ile sahip olduğunuz ve okuduğunuz kitapları listeleyebilir, yorumlar yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir