Rüyada Yuvarlanmak Görmek

Rüyada Yuvarlanmak Görmek Ne Anlama Gelir?

Son zamanların meşhur yuvarlanmasını rüyanızda görürseniz Allah(c.c)’ım rüyamı hayra çıkar deyin çünkü bu rüyanın anlamı biraz negatif arkadaşlar. Anlayacağınız anlamı biraz kötüdür ama yinede bunları açıklamaya çalışalım.

Başarısızlığı ve yolunda giden işlerin bozulacağına işarettir. Yuvarlanmak sakınmaya delalet eder. Bir dağdan, bir tepeden, bir meyilli araziden, bir yerden aşağıya doğru yuvarlandığını görmek, dünyadan el çekmeye işarettir.

Rüyada Yuvarlanmak Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Yuvarlanmak Görmek

Rüyada görülen yuvarlanmak, dini bütün olmaya, iyi bir dindarlığın işareti olarak yorumlanır. Yuvar­lanmak, sakınmak, korunmak işaretidir. Bir kimse, rüyasında bir tepeden veya yüksek bir yerden aşağıya doğru yuvar­landığını görse, bu onun dünya dan el çektiğine, yani züht ve takva sahibi bir kişi olduğuna işarettir. Bunu kendisini Hakk’a, ibadete vereceğine işaretle de yorumlayabiliriz.Rüyada yüksek bir yerden yuvarlandığını görmek, iyi değildir. Biraz canınızın sıkılacağına ama sonra geçeceğine yorumlanır.

Rüyada başkasının yuvarlandığını görmek

Çok güzel günler görüleceğine, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine, yapılan ortaklıkların bozulacağına, yüzünün güleceğine, kısmetlerinin açılacağına, Allah(c.c)’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, sevinçten deyim yerindeyse havalara uçacağına, sıkıntısının biteceğine, işlerde meydana gelen aksamalardan ötürü maddi olarak zarara uğranacağına alamet etmektedir.

Rüyada çimde yuvarlanmak görmek

Uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine, mevcut hayat düzenini yeniden kuracağına tabir olunur.

Rüyada yuvarlanan tekerlek görmek

Kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine, o şekilde bir çözüm bulacağına, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine, kötü hastalıkların iyileşeceğine, dertlerinin sona ereceğine ve huzuru bulacağına, başarıya giden yolların açık olacağına, rahat edilecek bir döneme girileceğine, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına inanılır.

Rüyada yuvarlanan taş görmek

Rüyayı gören kişinin iş hayatında değişiklik olacağına işaret eder. Yaşadığı kötü günlerin geride kalacağına ve artık güzel günler yaşamasının zamanı geldiğini delalet eder. Çok uzun zamandır istediği dileklerinin gerçekleşeceğine nail olur. Ayrıca ailesinin daha iyi bir yaşam geçireceği doğrultusunda yorumlanır.

Rüyada Yuvarlanan Kaya Görmek

Yapılacak işler ile büyük bir varlık yapılacağına ve ev içinde her daim bolluk ve bereket olacağına, düşmanıyla aynı şekilde yarışacağına tekabül eder. Rüyayı gören yaşlı birisi ise sağlık sorunlarının artması ile hayata küsmeye ve sevdiklerinizi üzmeye, maddi zarar edeceğine ve sıkıntıya düşeceğine tekabül eder. Bekar kimse için bu rüya sabırlı olmanız gereken bir dönemden geçmeye, aile içinde baskı görmeye ve kendi içinde kapanmaya delalet eder.

Rüyada yuvarlanan araba görmek

Çevrenizden aldığınız övgülerin ve ününüzün uzun sürmeyeceğine işaret eder.

Rüyada karda yuvarlanmak görmek

O kişinin rızık bolluğuna ereceğine işarettir. Çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, hem verimi yükselteceğine, çok hayırlı haberler alacağına, zamanla daha çok para elde edeceğine, ancak kişinin bu sıkıntı sonrasında öz eleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, başarısızlıklara düşeceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, şimdiye kadar yaptıkları için çok üzgün ve pişman olduğunu söyleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyasında merdivenden yuvarlandığını görmek

Rüyanızda merdivenden yuvarlandığınızı görürseniz ticarette zarara uğrayacaksınız, sahip olduğu maddi imkânları yitirecek, yokluğa ve parasızlığa düşecek demektir. Rüyayı gören kişinin işini kaybedip, iflasın eşine geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Dağdan Yuvarlanmak Görmek

Zühd, takva delâlet eder. Yuvarlanmak, dünyadan el çekip tamamiyle kendisini Cenâb-ı Hakka ibadete vermeye de alâmettir.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir