Rüyada Yuvarlanmak Görmek

Son Güncelleme: 13.02.2021 00:12

Rüyada Yuvarlanmak Görmek Ne Anlama Gelir?

Son zamanların meşhur yuvarlanmasını rüyanızda görürseniz Allah(c.c)’ım rüyamı hayra çıkar deyin çünkü bu rüyanın anlamı biraz negatif arkadaşlar. Anlayacağınız anlamı biraz kötüdür ama yine de bunları açıklamaya çalışalım.

Başarısızlığı ve yolunda giden işlerin bozulacağına işarettir. Yuvarlanmak sakınmaya delalet eder. Bir dağdan, bir tepeden, bir meyilli araziden, bir yerden aşağıya doğru yuvarlandığını görmek, dünyadan el çekmeye işarettir.

Rüyada Yuvarlanmak Görmek

Rüyada Yuvarlanmak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen yuvarlanmak, dini bütün olmaya, iyi bir dindarlığın işareti olarak yorumlanır. Yuvar­lanmak, sakınmak, korunmak işaretidir. Bir kimse, rüyasında bir tepeden veya yüksek bir yerden aşağıya doğru yuvar­landığını görse, bu onun dünya dan el çektiğine, yani züht ve takva sahibi bir kişi olduğuna işarettir. Bunu kendisini Hakk’a, ibadete vereceğine işaretle de yorumlayabiliriz. Rüyada yüksek bir yerden yuvarlandığını görmek, iyi değildir. Biraz canınızın sıkılacağına ama sonra geçeceğine yorumlanır.

Rüyada başkasının yuvarlandığını görmek

Rüyada başkasının yuvarlandığını görmek, çok güzel günler görüleceğine, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine işarettir. Aynı zamanda bu rüya çok zor zamanlar geçirileceğine, yapılan ortaklıkların bozulacağına alamettir.

Rüyada birinin yuvarlanması, yüzünün güleceğine, kısmetlerinin açılacağına, evlat sahibi olacağına, sevinçten deyim yerindeyse havalara uçacağına delalettir. Aynı zamanda bu rüya sıkıntıların biteceğine, işlerde meydana gelen aksamalardan ötürü maddi olarak zarara uğranacağına alamet etmektedir.

Rüyada çimde yuvarlanmak görmek

Rüyada çimde yuvarlandığını görmek, uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına işarettir. Çimde yuvarlanmak rüyası, çok kötü günler geçireceğine, mevcut hayat düzenini yeniden kuracağına şeklinde tabir olunur.

Rüyada yuvarlanan tekerlek görmek

Rüyada yuvarlanan tekerlek görmek, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine, o şekilde bir çözüm bulacağına işarettir. Yine bu rüya atılacak adımların ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine, kötü hastalıkların iyileşeceğine alamettir.

Yuvarlanan tekerlek rüyası, dertlerinin sona ereceğine ve huzuru bulacağına, başarıya giden yolların açık olacağına delalettir. Ayrıca bu rüya rahat edilecek bir döneme girileceğine, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına inanılır.

Rüyada yuvarlanan taş görmek

Rüyada yuvarlanan taş görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında değişiklik olacağına işaret eder. Yaşadığı kötü günlerin geride kalacağına ve artık güzel günler yaşamasının zamanı geldiğini delalet eder. Yine bu rüya, çok uzun zamandır istediği dileklerinin gerçekleşeceğine nail olur. Ayrıca ailesinin daha iyi bir yaşam geçireceği doğrultusunda yorumlanır.

Rüyada Yuvarlanan Kaya Görmek

Rüyada yuvarlanan kaya görmek, yapılacak işler ile büyük bir varlık yapılacağına ve ev içinde her daim bolluk ve bereket olacağına, düşmanıyla aynı şekilde yarışacağına tekabül eder. Rüyayı gören yaşlı birisi ise sağlık sorunlarının artması ile hayata küsmeye ve sevdiklerinizi üzmeye, maddi zarar edeceğine ve sıkıntıya düşeceğine tekabül eder. Bekar kimse için bu rüya sabırlı olmanız gereken bir dönemden geçmeye, aile içinde baskı görmeye ve kendi içinde kapanmaya delalet eder.

Rüyada yuvarlanan araba görmek

Rüyada yuvarlanan araba görmek, çevrenizden aldığınız övgülerin ve ününüzün uzun sürmeyeceğine işaret eder. Yine bu rüya, size hayran gözlerle bakan insanların artık acıyarak bakacağının da işaretidir.

Rüyada karda yuvarlanmak görmek

Rüyada karda yuvarlandığını görmek, o kişinin rızık bolluğuna ereceğine işarettir. Yine bu rüya çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, hem verimi yükselteceğine, çok hayırlı haberler alacağına alamettir. Karda yuvarlanmak rüyası, zamanla daha çok para elde edeceğine, ancak kişinin bu sıkıntı sonrasında öz eleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine işarettir. Aynı zamanda bu rüya, başarısızlıklara düşeceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, şimdiye kadar yaptıkları için çok üzgün ve pişman olduğunu söyleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyasında merdivenden yuvarlandığını görmek

Rüyanızda merdivenden yuvarlandığınızı görürseniz ticarette zarara uğrayacaksınız, sahip olduğu maddi imkânları yitirecek, yokluğa ve parasızlığa düşecek demektir. Rüyayı gören kişinin işini kaybedip, iflasın eşine geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Dağdan Yuvarlanmak Görmek

Rüyada dağdan yuvarlandığını görmek, züht, takvaya delâlet eder. Dağdan yuvarlanmak, dünyadan el çekip tamamıyla kendisini Cenâb-ı Hakka (c.c) ibadete vermeye de alâmettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir