Rüyada Yuva Görmek Ne Anlama Gelir?

Son Güncelleme: 04.09.2020 12:08

Rüyada Yuva Görmek

Rüyada yuva görmek, takında bir evliliğin aile içerisinde vuku bulacağına, başarılarla dolu bir yaşam sürmeye, aranılan mutluluğun yakında geleceğine alamet eder. Yeni bir işe girişecek, çok başarılı olacaksınız. Rüya sahibi bir kadın ise, taşınacağı anlamına gelir. Kişi bekarsa evlenir, evli ise ev sahibi olur. Kuş ve diğer yuva da aynı şekilde yorumlanır.

Ağaçta görülen kuş yuvası, hangi kuşa ait ise, onun delalet ettiği kimseye yahut evin hanımına, tanığın mahkemede durduğu yere, Kadının ağaçta kuş yuvası görmesi çocuğu olmasına delalet eder.

Rüyada bir kuş yuvası görmek, aile yaşamında huzura yorumlanır. Bekar biri bu rüyayı görürse, yakında güzel bir evlilik yapacağına yorumlanır.

Rüyada Yuva GörmekRüyada yuva görmek, rüyayı görenin hanesinde ve kendi iç dünyasında huzuru yakalamasına, bol para kazanıp maddi zorluk çekmemeye ve mutlu bir hayat sürmeye şeklinde yorumlanır.

Rüyada bir kuş yuvası görmek, yakında bir ev yaptıracağına veya satın alarak yeni bir yuva kuracağına; bekarsa evleneceğine, evli ise çocuklarından birini evlendireceğine delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada ağaç üzerinde bulunan kus yuvasını görmek, kuşun işaret ettiği kimseye işarettir.

Bazen ağaç üzerindeki kus yuvasını görmek, zevceye işarettir. Hamile olan kadının ağaç üzerinde kus yuvasını görmesi, çocuk doğurmasına işarettir. Rüyada kuş yuvası, umumhanelere veya halkla ilişkisi olmayan abid kimselerin mescitlerine işarettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir