Rüyada Yumruk Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen yumruğun çok çeşitli anlamları vardır ve kişinin kendi yumruğunu görmesi yada başkasının yumruğu ile olarak rüya görmesi farklı şekillerde tabir edilir. Hatta öylesine ki sıkılan yumruğun şekline göre bile ne anlama gelir farklı anlatılır.

Rüyada Yumruk Görmek

Sıkılmış yumruk iş yapma iradesine yahut öfkeye; Birini yumruklamak sözde cömert davranmaya, cimriliğe, namazı terk etmeye, hatalı söz söylemeye delalet eder. Daha önce size kötülüğü dokunan bir insandan intikamınızı alacağınıza işaret eder.

Rüyada yumruk görmekRüyada yumruk görmek gücü temsil eder. Birisine yumruk atmak iyilik yapmak demektir. Yumruk yemek ise iyilikle karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada bir kimseye yumruk atmak veya ondan yumruk yemek, is hayatınızda yapmak istediğiniz bazı atılımları engel olmak isteyenlerin bulunduğunu buna rağmen sizin önemle karşı koyarak atılımlarınızı ciddileştirmeye çalıştığınızı hiçbir engel tanımadan isteklerinizi tahakkuk ettirmek istediğinizi gösterir.

Rüyada Yumruk Yediğini Görmek

Yardım görmeye, çevrenizde merhametli insanların olmasına, sabırlı bir insan olmaya ve sorunları kökünden çözmeye şansın yaver gitmesine delalet eder. Sıkıntı çekerek hayalini kurduğu toplu paraya, uzun bir bekleyişin sonunda hak edilen nimete, zahmetle birlikte hak ettiği hayra, zahmetle kazandığı rahatlığa, uğraş vererek hayalini kurduğu toplu paraya tabir olunur.

Rüyada Yumruk Attığını Görmek

Rüyayı gören kişi eğer tanıdığı bir kişiye yumruk atarsa o kişiye verilecek desteğe ve bu kişinin daima yanında olunacağına işaret eder. Atılan yumruk, bir yabancıya atılıyorsa, inancı kuvvetli olan, yoksullara yardım eden birini işaret eder. Bu kişinin hanesinden bolluk ve bereketin eksilmeyeceğine delalettir.

Rüyada Yumruk Yumruğa Kavga Görmek

İlgili Makaleler

Ticari kazancı yüksek yatırım yapacağına, ulaşılan kuvvete, huzurlu bir hayatı olacağına, istenilen güce, kolay elde edilen servete, ulaşılan kuvvete, bol kazanca, sözlerin tutulacağına, yüksek gelire, iyi işler yapacağına delalettir. Bunlarla birlikte ferahının kaçacağına, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, fakirliğe, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya delalettir.

Rüyada Yumruk Atmak İsteyip Atamamak
Zorlanarak hasret duyduğu mutluluğa, çektiği zorlukların meyvesini alarak beklediği varlığa, zahmetlerinin meyvesini alarak beklediği hünere, kaybettikten sonra ümit ettiği huzura, cefa çektikten sonra hasret duyduğu beceriye tabir olunur.

Rüyada Yumruk Yumruğa Kavga Etmek Görmek

Dar gönüllü ve dar gözlü bir kişi ile açıklanır. Malından ve parasından kendisinin bile yemeye kıyamadığı, varlık içinde yokluk çeken, her türlü maddi imkana sahip olduğu halde parasızlık içinde ömür geçiren birinin varlığına delalet eder.

Rüyada Birinin Yumruk Attığını Görmek

Kişinin dininden ve yerine getirdiği dini vecibelerden ayrılmasına ve uzaklaşmasına işaret eder. Rüyada yumrukla vuran kişi dinden uzaklaştığını fark eder, pişmanlık duyar ve hatasından dönmek için telafi yollarına gider.

Rüyada Duvara Yumruk Atmak

Bir dostuna yada yada sevdiği bir kişiye yardım edecek olmasına rivayet edilir. Rüyada duvara yumruk attığını görmek, kazancını ihtiyaç sahibi muhtaç kimselerle paylaşmaya ve kazancının bereketlenerek çoğalması anlamına gelir.

Rüyada Masaya Yumruk Atmak

Yarınlara bakacağına, hayırlı haberler alınacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masa başı bir işe girileceğine, çevresindeki kişilerin, komşularının, yaşadığı muhitin yenileneceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kapıya Yumruk Atmak

Eşlerin arasına kara kedi gireceğine, zor zamanlar geçirileceğine, haksızlığa uğranacağına, çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına, onun da kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına, hayata karşı isteksizleşeceğine, zarar etme riskini en aza indireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına, olmayacak hayallere kapılacağına, haksızlığa uğranacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada Yumruklamak Görmek

Rüyada yumrukla vurmak, diliyle cömertlik gösterip eliyle bir sey vermemeye işarettir. Bazen bu rüya cimriliğe ve namazı terk etmeye işarettir. Yumrukla vurmak Müslümanlar arasında hatalı söz söylemeye işarettir. Bazen de yumrukla vurmak intikam almaya veya borç para istemeye veyahut kendisinde hakime ihtiyaç duyulan olaylara işarettir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir