Rüyada Yüksek Yer Görmek

Son Güncelleme: 12.02.2021 22:18

Rüyada Yüksek Yer Görmek Ne Anlama Gelir?

Çoğu kişinin başına gelmiştir rüyasında neresi olduğunu bilmediği yüksek bir yerden aşağı doğru kendisini düşerken görür. Bu anlatımımızda sadece düşerken değil yukarı çıkmaktan da bahsedeceğiz. Rüyasında kendisinin yüksek yerde olduğunu görmek neye işarettir anlamı nedir ve yorumu bu yazımızda arkadaşlar.

Rüyada Yüksek Yer Görmek

Rüyada çok yüksek bir yerde mesela bir dağın zirvesinde bulunduğunuzu görmek, mevki ve rütbenizin artacağına, memur veya işçi iseniz ücretinizin fazlalaşacağına, tüccar iseniz kazancınızın artacağına, ev kadın iseniz eşinizin kazancının artması ile refah seviyenizin yükseleceğine delalet eder.

Rüyada yüksek yerde bulunmak

Mevki ve rütbesinin artacağına veya maaş ve ücretinin artacağına, şayet ticaret erbabı için de kazancının artacağına ve dolayısıyla geçim seviyesinin yükseleceğine işaret olarak yorumlanır. Bir kimsenin rüyada kendisini yüksek bir yerde görmesi, ömrünün uzunluğuna işarettir.

Rüyada yüksek bir yerde korkmak

Hırslarınız nedeniyle hak ettiğiniz başarıya ulaşmak için çok çaba sarf ettiğinizi ancak çabalarınızın bir süre daha sonuçsuz kalacağına delalet eder. Rüyada yüksekten bakıp korkmak, sahip olmak istediğiniz mevki ve makama çok yaklaştığınıza fakat yaşadığınız korkular ve cesaretsizliğinize nedeni ile karşınıza engel çıkacağına işaret eder. Rüyada çıktığınız yüksekten korkup inmeniz ise, henüz işinizde yükselmeye hazır olmadığınıza, yükselseniz bile görevinizi layıkıyla yapamayacağınıza yorulmaktadır.

Rüyada yüksek bir yere çıktığını görmek

Zorluklar, sıkı çalışma veya çok çaba ile hayatınızın belli bir dönemini yokuş yukarı bir mücadele gibi hissediyor olabilirsiniz. Bir tepeye tırmanmak, artan tutku, başarma hırsı, cinsel haz duygularıyla ya da genetik olarak enerjiyi, fiziksel yollarla ifade etme geçişiyle bağlanabilir. Kendinizi iyi hissetmediğiniz bir ruh halinden veya sansasyondan, daha keyif verici veya daha rahat hissettiklerine doğru bir çözüm beklentisine işaret eder.

Rüyada yüksek yerde oturmak

İyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve rüya sahibinin arkasından dua edenlerin çoğalacağına, çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına, ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine, en iyi işlerde çalışacaklarına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, maddi durumlarının da her zaman iyi olacağına, ancak işle ilgisi olmayan, dedikoducu ve kötü kalpli bir kişinin yardıma engel olmaya çalışacağına işarettir.

Rüyada yüksek bir yerde oturmak ve korkmak

Geçim sıkıntısının ortadan kalkacağına, işiyle ilgili hedeflerinin de zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan öz güveni sayesinde gerçekleşeceğine, çok dikkat çekeceğine, oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, parasının ve malının artacağına, özellikle bekar kimseler için eğlenceye düşkün, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, sağlık ve şifa bulacağına, yol kat edeceğine, ilerleyeceğine, çok başarılı işlerin altına imza atacağına, çok büyük zenginliğe sahip olacağına, işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına alamet eder.

Rüyada yüksek bir binada olmak

İşinizle, eğitiminizle ya da kariyerinizle ilgili bir hedefe ulaşacak ve kendinizi çok huzurlu hissedeceksiniz. Ancak yolun henüz başındasınız. Yeni hedeflere doğru yelken açma zamanı. Kader önünüze daha güzel şeyler sunmak için bekliyor.

Rüyada yüksek bir yerde kalmak

Hayatındaki kimselerin de rahat etmeleri için onları her daim koruyup kollayacağına, alkış alacağına, çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, bir lokma ekmek bulmakta dahi zorlanacağına, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine, işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, hasret çekileceğine, yapılan işte yeniden kara geçileceğine delalettir.

Rüyada Yüksek Yer Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada yüksek bir yerden denize atlamak ne anlama gelir

Çeşitli engeller ve zorluklar yaşanacağına delalettir. Ancak, yaşanan bu sıkıntılı süreç sonrasında, çok daha iyi bir mevki sahibi olacağınız ifade edilebilir. Buna örnek olarak; uzun süren sınav hazırlıklarından sonra, istenen şekilde sonuç almayı verebiliriz. Yani, her ne kadar çetin koşullar yaşayacak olsanız da orta vadede kazançlı çıkacağınız söylenebilir. Unutulmaması gereken konu, bir parasal kazançtan bahsedilmediğidir.

Rüyada yüksek bir yerden düşmek

Kişinin beklentilerinin karşılanmayacağına, çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine, maddi anlamda problemlere, başınıza gelecek bir musibet sonrasında üzülmeye ve sıkıntı çekmeye işarettir. Rüyasında yüksek bir yere çıkan ve sonra oradan düşen kimse, bir başarı elde ettikten sonra beklemediği zarara uğrar veya bu rüya zorlukla gelecek mala ve paraya yorumlanır. Rüyasında yüksek bir yerden düşüp ölmek, bazen hatalardan dönüp günahlara tövbe etmeye, kişiliğin değişmesine ve kötü alışkanlıklardan vazgeçilmesine; bazen de hatalarınız sonucunda üzülüp büyük sıkıntılar içine gireceğinize yorumlanmaktadır.

Rüyada yüksek bir yere tırmanmak

Anlaşmazlıkların, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine, ancak iş hayatında sahip olunan itibar sayesinde bu sorunun kısa bir sürede bertaraf edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yüksek yerde olmak

Rüyada yüksek bir yerde olmak, makam ve mevkinin artmasına, kazancın çoğal­masına, feraha ve rahata ermeye, maddi bakımdan rahatla­maya işarettir.

Rüyada yüksek yerden inmek

Rüyada yüksek bir yerden aşağıya inmek, insanın rütbe, hanım, din ve itikat gibi bulunduğu hallerden ayrılmasına yorumlanır. Küçük bir tepeden, bindiği bir şeyden veya yüksek bir yerden inenin indiği yerin miktar ve kıymetine göre, arzu ve isteği güçleşir. Bir kimsenin rüyada dağdan aşağıya indiğini görmesi güzeldir.

Rüyada yüksek yerden atladığını görmek

Rüya sahibi en sevdiği biri tarafından güven kaybı yaşayacağına işaret eder. Çevresindeki yakınlarından biri rüya sahibinin üzülmesi için kötü bir haber yollayacak ve rüya sahibinin güveni kırılacağına işaret eder. Bu kişide rüya sahibinin çok fazla sevdiği ve güvendiği biridir. Rüya sahibi hayal kırıklığı yaşayacak ve bir süre stresli olacağına işaret eder. Bunun yanı sıra, rüyada yüksek bir yerden atladığı gören kimse kötü dönem işaretine yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibi herkese güvenen biriyse bu kısa süreliğine bitecektir. Rüyada yüksek bir yerden atlamak genel olarak iyi anlamları taşımamaktadır. İş hayatınızda zorluklar yaşayacağınıza ve iş yerinizdeki bir kişiyle sorun yaşayacağına işaret eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir