Rüyada Yük Görmek

Rüyada Yük Görmek Ne Anlama Gelir

Bu rüya tabiri yapılırken çok çeşitli şekilleri ve anlamları ele alınarak yapılmış. Ayrıca yine yorumunda rüyayı görenin erkek yada bayan olması değişik yorumlanmasına neden olmuş.

Yukarıda yazdıklarımızdan başka birde bedenen bir yükten bahsedilmiş birde ruhen yaşanan yük ile yorumlanmış rüya. O yüzden çok dikkatli okuyarak size hangisi uyuyorsa ona göre anlamını bulmuş olursunuz.

Rüyada Yük GörmekRüyada Yük Görmek

İnsanın kendi sırtında gördüğü ağır yük günaha yahut kötü komşuya, ağır yük kadın için gebeliğe yahut kötü kocaya, boyun ve omuzda görülen yük kişinin işlediği günahlara, odun yüklenmek gıybet ve dedikoduya; hayvan ve diğer araçlara yüklenen yük, kendi evine geliyor yada kendine ait ise mal ve dünyalığa, kendinden gidiyorsa gidiyorsa üzüntü ve kedere yahut dünya yükünün hafiflemesine; her çeşit yükü indirmek indirmek, tanıdık olsun olmasın herkese iyilik etmeye ve sadaka vermeye delalet eder.

Rüyasında yük taşıyan bir kişi yüksek bir makama yükselir anlamındadır.

Kişinin istediği şeyi almak için çok çalışacağına ve bu yüzden çok yorulacağına işarettir.

Rüyada insanin sırtında gördüğü yükün ağır olması, kötü ve yaramaz tabiatlı komşuya işarettir. Bazen de ağır yük, günaha işarettir. Kadın için rüyada ağır yük, gebelik veya şerli kocadır.

Ağır bir yük yüklendiğini gören kimse yaramaz komşusundan tahammül edebileceği bir eziyete giriftar olur. Boyun ve omuz üzerinde görülen yük, günahtır. Rüyada doğmuş çocuğu yüklenmek, o çocuk için rahata ve yüklenen kimse için de çetinlik ve meşakkate işarettir. Odun yüklendiğini gören kimse, gıybet ve koğuculuk yapar.

Bir borca gireceğinizin habercisidir. Bir yükün altında kaldığınızı görmek, beceriksizlik ve işleri yüzü üstü bırakmaya, yük taşıdığınızı görmek ise, sevgi, hayırseverlik ve yöneticilik anlamına gelir. Ağır bir yük taşıyorsanız, işlerinizi başardığınızda güzel bir hayat sizi bekliyor demektir.

İlgili Makaleler

Rüyada yük taşımak ne anlama gelir?

Hafif bir yük ise yükün miktarı ve değeri kadar dostunuza bir hayrınız ulaşacağına. Ağır bir yük ise çok sayıda günaha işarettir. “Bu da, kıyamet günü kendi günahlarını tamamıyla yüklendikten başka bilgisizlikle doğru yoldan çıkarıp saptırdıkları kişilerin suçlarının bir kısmını da yüklenmeleri içindir. Bilin ki yüklendikleri yük, ne de kötü yüktür.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir