Rüyada Yorgan Görmek Ne Demek?

Rüyada Yorgan Görmek

Rüyada yorgan görmek, mutlaka bir mal sahibi olmanızı gösterir. Bu mal yeni bir elbise, bir ev, bir tarla, bir dükkan veya bir araba da olabilir. Yorgan, mutluluğun işaretidir. Doğru ve mantıklı davranışlarınızla geleceğinizi garanti altına almışsınız.

Bazı tabirciler, yorgan faydalı bir kadındır, demişlerdir. Yorgan emniyet, rahatlık ve dinlenmeye de işarettir. Rahatlık ve kuvvete, emniyete, dinlenmeye, faydalı bir kadına, erkeğin birlikte yatacağı kadına, yorgan ve çarşaf güçlü, güvenilir, güzel bir kadına, yorgan ve çarşafa büründüğünü görmek evlenmeye, yorgan alıp içinde uyumak evlenmeye, rahata ermeye delalet eder.

Rüyada yorgan gören kişi mutlu olacak demektir. Akıllıca davranmak rahat bir geleceğe sahip olmanızı sağlayacak demektir. yorumlanır. Bekarlar için evliliktir. Yırtık yorgan ve kişinin üstünden yorgan atması ayrılıktır.

Rüyada Yorgan GörmekRüyada yorgan görmek, erkeğin kendisiyle yatacağı kadına işarettir. Rüyada geceleyin bir yorgan alıp ve onun içinde uyuduğunu gören kimse, bir kadınla evlenir veya rahatlığa kavuşur. Yorgan rahatlık ve kuvvettir.

Nablusi’ye göre, yorgan görmek eşle yorumlanır. Rüyada bir yorgan satın aldığını gören evlenir. Yorganın çalındığını veya yandığını gören, esi ile kavga eder, yahut boşanır. Her ne şekilde olursa olsun, eşler arasında ayrılık olur. Yorganın yırtık veya kirli olduğunu görmek, eşinin ahlaksız olduğuna; kendine vefası ve sevgisi olmadığına delalet eder.

Yorganının siyah olduğunu görmek, bilgi sahibi olacağına, veya sevineceğine işarettir. Cafer-i Sadık’a (RA) göre, rüyada yorgan görmek üç şekilde tabir olunur: Bilgili bir eş, bakire hizmetçi, yüksek mevki.

Yorgan çarşafı güzel kadın ve eşle tabir olunur. Kırmızı yorgan çarşafı görmek, kadınlar yüzünden düşmanlığa ve kavgaya delalet eder. Beyaz ve temiz yorgan çarşafı aldığını ve yatağına serdiğini gören güzel bir kadınla evlenir.

Çarşafının çalındığını veya yandığını veyahut yırtılıp kullanılmaz hale geldiğini gören, eşinden ayrılır veya araları bozulup ayrılırlar veya eşlerden biri vefat eder. Çarşafın güzel ve temiz olması eşinin güzelliğine, çirkin ve kirli olması çirkinliğine ve pis olmasına delalet eder.

Rüyada Yüklük Görmek

Rüyanızda özellikle eski Türk evlerinde bulunan, yatak ve sair eşyayı koymak için yapılan ve yüklük denen dolabı görmek, bir çok zamandan beri görünmek istemediğiniz ve kaçtığınız bir kimse ile yüz yüze geleceğinize aranızdaki eski bir hesabi göreceğinize, bu suretle içinizde kaygı uyandıran bir histen de artık kurtulacağınıza delalet eder.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir