Rüyada Yiyecek Görmek

Reklamlar

Rüyada Yiyecek Görmek Nedir

Rüya yorumunu tabirini yapmadan önce yiyecek ne demek anlamı nedir açıklamaya çalışalım. Canlıların hayatlarını devam ettirebilmeleri için yemek suretiyle tüketmeleri gereken maddelere yiyecekler denir. Belirli bir öğünde tüketilen yiyeceklere yemek denir. Rüyada görülen yiyecek ile ilgili rüyanın yorumlanması için küçük noktaları bilmek gerekiyor. Mesela rüyada yiyecek almak, vermek, çeşit çeşit yiyecek görmek, eve yiyecek gelmesi, birinin sana yiyecek vermesi gibi çeşitleri olabilir rüyanın. Bazılarını burada açıklamaya çalışacağız.

Et hariç yiyecekler kısmet, bolluk, berekettir. Rüyada tadı hoş olmayan ve zor yenen her türlü yiyecek; sıkıntı ve üzüntüye işaret etmektedir.

Rüyada Yiyecek GörmekRüyada Yiyecek Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Yiyecek Görmek İle İlgili Rüyalar:
Rüyada yiyecek görmek
Rüyada yiyecek almak
Rüyada yiyecek yemek
Rüyada yiyecek bulmak
Rüyada yiyecek ikram edilmesi
Rüyada yiyecek dolu mutfak görmek

Rüyada yiyecek görmek

Rızık anlamına gelir. Rüya sahibinin elinin bolluğa kavuşacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, evinde nimetin ve verimin çoğalacağına tabir edilir. Yeni ve hayırlı olacak iş teklifleri almaya işin ehli olan kimselerle iş ortaklığı yapıp, baştan karlı olmaya, ticaret hayatına atılmaya, işlerini büyütmeye, kazancını arttırmaya tabir edilir. Rüyada yiyecek helal olan ekmeğe ve paraya işaret eder. Kişinin alın teriyle, namusu ve onuruyla çalıştığı anlamına gelir.

Rüyada yiyecek almak

Rüyada yiyecek satın almak hastalığını yenmeyi başaracağına, sıkıntı ve üzüntülerini geride bırakacağına, şartlarının iyi olmamasından ötürü emekli olsa bile çalışmaya devam edeceğine, her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına, yeteneklerinin ve yapabileceklerinin farkına varacağına ve kendi içine yolculuk yaparak, kendisini keşfedeceğine, yaşanan ayrılık ve hasret gibi duygulara çözüm bulunması için önayak olacağına, arkadaşlarla aranın bozulacağına, sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapacağına, çok büyük problemler ve üzüntüler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada yiyecek yemek

Hedefine ulaşmaya , başarı kazanmaya delalettir.

Rüyada yiyecek bulmak

Maddi geçiminizde rahatlığa işaret etmektedir.

Rüyada yiyecek ikram edilmesi

Güzel bir iş fırsatına, büyük kazanç elde edileceğine, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, kendisini mutsuz ve çaresiz hissedeceğine, başarı kazanılacağına, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına, işlerini düze çıkarmasında ve ailesi içinde yaşanan tartışmaları sonlandırması konusunda çok büyük yardım edileceğine işaret eder.

Rüyada yiyecek dolu mutfak görmek

Bu rüya evinize bereket geleceğini söylüyor. Harcayacağınızdan daha çok kazanacaksınız.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.