Rüyada Yıkanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yıkandığını Görmek Ne Demek?

Yıkanmanın çeşitleri olduğu gibi yıkandığın yer ile alakalı değişkenlik de rüyanın yorumunu ve tabirini değiştirebiliyor arkadaşlar. Yıkanma işini sadece ev ile küçük bir yerde hapsetmek olmaz çünkü hamamda, banyoda, küvette, tuvalette, derede yıkanmak gibi çeşitli ayrıntılarını da ele almak rüyada yıkanmak nedir öğrenmek gerekiyor.

Rüyada yıkanmak, hastalık ve dertlerden sıyrılmaya, kulak yıkamak güzel, hayırlı haberler almaya yorumlanır. Rüyanızda yıkanmak günahlarınızın affedildiğine yorumlanır. Berrak bir suyu olan göl veya nehirde yıkanmak, sıkıntıdan kurtulacağınıza ve geçiminizin bol ve bereketli olacağına; bulanık suda yıkanmak ise, bu rüyanın aksiyle tabir olunur. Bir başka rivayete göre de: Rüyada yıkanmak, mütedeyyin olmaya, üzüntü ve kederden kurtulmaya işarettir.

Rüyada temiz bir suda yıkanmak; bütün sıkıntı, borç ve hastalıklardan kurtulmaya, kirli ve bulanık bir suda yıkanmak; sıkıntıya, üzüntüye, borçlanmaya ve hastalanmaya işarettir.

Rüyada Yıkanmak GörmekRüyada Yıkanmak Ne Anlama Gelir?

Feraha ereceği bildirilmektedir. Rüyayı gören kişinin her türlü derdinden, kederinden, sorunlarından kurtulacağına, yaşadığı mutsuz günleri geride bırakacağına, hem ruhen hem de bedenen şifa bulacağına rivayet edilir.

Rüyada Derede Yıkanmak Görmek

Rüyada derede yıkanmak, saçma olacak biliyorum ama rüyada akan derede yıkanmak bile burada açıklanacak. Güzel gelişmelere, sıkıntılı günlerin geride kalmasına ve yüzün gülmesine, kalbi temiz bir insana ve hayırlı kimselerle birlikte arkadaşlık etmeye delalet eder. Rüyada derede yıkanmak istememek ise sabırsız ve aceleci bir insana ve zamansız işler yapmaya tabir edilir.

Rüyada Küvette Yıkanmak Görmek

Rüyada küvette yıkanmak, olmayacak bir gönül işine kendini fena halde kaptırıp, uzun süre aşk acısıyla yaşamak zorunda kalacaktır. Rüya sahibi, kendisine o gözle bakmayan bir kişiye gönlünü kaptıracak ve büyük bir gönül kırıklığı yaşayacak demektir.

İlgili Makaleler

Rüyada Sabunla Yıkanmak Görmek

Rüyada sabunla yıkanmak görmek, ferah ve güzel günlerin gelmesidir. Aynı zamanda kötü günlerin geride kalması ile beraber bol şanslı günlerin geleceğine işaret eder. Sabunla yıkanmak aslında şans anlamı da taşır.

Rüyada Banyoda Yıkanmak Görmek

Rüyada banyoda yıkandığını gören kişi için kötü ve zor günlerin biteceğine, rüyayı gören kişinin keyfini ve huzurunu yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına, şansın çalışmaya başlayacağına ve kısmetlerin de çoğalacağına rivayet edilir.

Rüyada Hamamda Yıkanmak

Rüyada hamamda yıkanmak, kötü alışkanlıklardan, karamsar duygu ve düşüncelerden, umutsuzluktan, kararsızlıktan, maddi yükümlülüklerden ve manevi sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin dualarının ve dileklerinin kabul olması sayesinde kişinin mutluluğa ve huzura kavuşacağına, kafa karışıklığından sıyrılacağına ve kendisi için hayırlısı olan neyse ona karar vereceğine işaret eder. Kişi ağız tadına ve keyfe kavuşacak demektir.

Rüyada Tuvalette Yıkanmak Görmek

Rüyada tuvalette yıkanmak görmek, rüya sahibinin, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, aslında çok mütevazı hayalleri olmasına rağmen kendisine mucize gibi gelecek olumlu gelişmeler yaşayacağına, işlerinin ve kurulu düzeninin bozulacağına, başarılarının düşeceğine, yaptığı çalışmaların heba olacağına, yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına, kişinin başına gelecek uğursuz bir olaya ya da kötü bir musibete, yanlış anlaşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada Yıkanmak İstemek

Rüyada yıkanmayı istemek, çok büyük sorunlarla karşı karşıya kalmaya ve bunları çözmek için fikirler almaya, çeşitli yollara başvurmaya delalettir. Rüyayı gören kişinin bu buhranlı zamanları aşmak için olmadık yöntemler deneyeceğine, kendini akıl almaz işlerin içerisinde bulacağına yorumlanır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir