Rüyada Yelpaze Görmek

Son Güncelleme: 31.12.2020 06:35

Bir kişi rüyasında yelpaze görürse bunun anlamı ve yorumu ne demek? Rüyada görülen yelpazeyi ünlü tabirciler nasıl yorumlamışlardır? Bunları ve daha fazlasını yazımızda okuyacaksınız.

Özellikle sıcak havalarda kullanılan yelpaze ile, insan serinler ve biraz olsun ferahlık hisseder. Tıpkı bu şekilde olduğu gibi rüyada da sıkıntıların geçeceğine, tartışmaların kavgaların son bulacağına ve maddi anlamda rahata ereceğine işaret edilmiştir.

Rüyada yelpaze görmek ne anlama gelir?

Rüyada Yelpaze Görmek

Mihnet ve sıkıntıdan kurtulmaya, rahatlığa, yoksulluktan sonra zengin olmaya; Yelpaze eş ve çocuğa, insanların kendinden hayır umdukları ve bunu buldukları kimseye delalet eder.

Rüyada yelpaze rahata, sıkıntıdan ve kavgadan kurtuluşa, yoksulluktan varlığa yorumlanır. İyi niyetli, dürüst birinin desteği, dostluktur.

Rüyada yelpaze görmek ve yelpazelenmek, işlerinizin yeni bir takviyeye ve düzene ihtiyacı olduğunu gösterir. Yelpaze ayni zamanda size rekabet edecek bazı kimselerin de bu is için hazırlanmakta olduklarını gösterir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada yelpaze görmek, rahatlığa, mihnet ve sıkıntılardan kurtulmaya ve fakirleştikten sonra zengin olmaya işarettir. Bazen yelpaze, kocaya ve çocuğa işarettir. Yelpaze insanların kendisinden müsterih olan bir adamdır.

Güzel haberlere ve güzel sürprizlere hazırlanın demektir.

Rüyada beyaz yelpaze görmek

Rüyada görülen beyaz yelpaze, yakında çevrenizde olan yada yeni tanıyacağınız birisinin sizin için dost ve arkadaş olacağı, güvenilir birisi olacağı şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada kırmızı yelpaze görmek

Hep aklında olan hayallerin için asla vazgeçmemen gerektiğine, mutlu olacağına, girdiğin işlerde başarılı olacağına, toplumda sevilen bir kişi olacağına yorumlanır.

Rüyada siyah yelpaze görmek

Maddi anlamda durumunun iyileşeceğine, yakında yeni işlere başlayacağına, her işe atılmanın seni sıkıntıları sokacağına delalettir.

Rüyada mavi yelpaze görmek

Mutluluğa ulaşacağına, sıkıntılardan ve dertlerden kurtulacağına, rahat bir şekilde hayatını sürdüreceğine delalet eder.

Rüyada yeşil yelpaze görmek

Aşırı derecede zengin olacağına, maddi anlamda hiç bir sıkıntı çekmeyeceğine, onu üzecek bir olay yaşanacağına ama yakınlarının, ailesinin sayesinde bu durumdan kurtulacağına işaret edilmektedir.

Rüyada yelpaze almak

Büyük sıkıntılardan sonra zenginleşeceğine, elinin bollaşacağına, fakirlikten kurtulacağına delalet eder.

Rüyada yelpaze görmek

Tartışmalardan kurtulup rahata ereceğine, maddi olarak hiç bir sıkıntısının kalmayacağına, iyi bir arkadaş yada dost edineceğine delalet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir