Rüyada Yarasa Görmek

Son Güncelleme: 17.09.2020 21:52

Rüyada Yarasa Görmek Ne Anlama Gelir?

Yarasa kuşu görmek zina mahsulü çocuğa, gizlice söz dinlemeye, hırsızlıktan dolayı gizlenmeye; alışılmış şeylerden uzaklaşmaya, nimetlerin elden gitmesine; Salih bir kimsenin yarasa görmesi – bu kuş İsa Aleyhisselamın mucizelerinden olduğu için- sünneti yaşamaya ve yaşatmaya, gerçeği bildiren delileri açıklamaya delalet eder.

Rüyada görülen yarasa, ibadet ehli kimseye, işsizlik ve tembelliğin gitmesine, Bir yere yarasanın girmesi oranın harap olmasına; Yarasa bazen ne yapacağını şaşırmış zalim bir adama yahut sihirbaz kadınlara delalet eder.

Rüyada Yarasa Görmek Ne Anlama Gelir?Rüyada yarasa görmek, aslında kötü şansa, hastalığa yakalanmaya ve tehlikeye yorumlanır. Ancak yarasa görmek amacınıza ulaşmak için çok emek harcamanız gerekir şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada yarasa görmek, kötü işlere atılmaya ve yaşamda kötü değişiklikler yapmaya yorumlanır. Beyaz yarasa ölüme yorulur. Hedeflerinize ulaşmak için çok çalışsanız da, sonunda istediklerinizi elde edeceğinizi gösterir. Aynı zamanda tehlikeye işaret eder. Güçlük, sıkıntı, tatsız haberdir.

Yarasa görmek, sapıklığa, körlüğe işarettir. Yarasa kötü islerin gizlice işlenmesi sebebiyle, o kötülüklerin duyulmasına da yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada yarasa görmek, hırsızlık gibi kötü bir isten dolayı gizlenmeye ve haberleri dinlemeye işarettir. Bazen de, nimetlerin elden gitmesine ve alışılmış şeylerden uzaklaşmaya, bazı kere de Sünnet-i Seniyeyi icra etmeye ve delilleri açıklamaya işarettir.

Rüyada görülen yarasa, ibadet sahibi bir kimsedir. Yarasa, issizlik tembellik ve korkunun gitmesine işarettir. Rüyada yarasa görmek, gebe kadınlar için hayırdır. Kara ve deniz yolcusu için yarasa iyi değildir. Yarasa girdiği görülen yerin harap olmasına işarettir. Yarasa, ne yapacağım şaşırmış zalim bir adama işarettir.

Rüyada görülmesi hiç de olumlu yorumlanmayan bir hayvan olan yarasaları rüyasında gören kişi ya bir ölüm haberi ya da bir hastalık haberi alır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir