Rüyada Yapı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yapı görmenin anlamı ve yorumu nedir? Birisinin rüyasında eski veya tarihi yapı görmesi nasıl yorumlanır?

Bu sayfada

Rüyada Yapı Görmek

Rüyada görülen yapı girdiği işlerde kazançlı çıkmaya ve başarı olmaya şeklinde tabir edilmiştir. Bazı rüya yorumcuları da bekarların evleneceğine, evlilerin ise çocuklarının olacağına işaret etmişlerdir.

Rüyada yapı görmek bazende ömür uzunluğuna, mutlu bir yaşam sürmeye, bulunduğunuz yerden başka bir yere gitmeye şeklinde de yorumlanır. Genel anlamıyla bakacak olursak yapı görülmesinin alametlerini maddeler halinde şu şekilde sıralayabiliriz.

1. Başarılı olmak.
2. Hayırlı işlerle karşılaşmak.
3. Evlenmek.
4. Çocuk sahibi olmak.
5. Bolluk ve bereket içerisinde olmak.

Rüyada Yapı Yaptırmak

Rüya içerisin yapı yaptırdığını görmek, normal hayatınızda da aynısının gerçekleşeceğinin alametidir. Yani arsa atın alacağınıza ve bu arsaya ev yaptıracağınıza delalettir. Kişinin hayalleri varsa onların gerçekleşmesine, ticarette işlerin yolunda gitmesine ve maddi anlamda büyük paralar kazanmaya işarettir.

Rüyada Yapı GörmekRüyada yapı görmek, değişik rüya tabircilerine göre erkekle kadının ister helal şekilde isterse haram şekilde cinsi yoldan münasebete girmesi olarak ifade edilmiştir.

Rüyada Bir Yapıyı Tamir Etmek

Rüyada bir yapının tamir ettiğinin görülmesi, ömrünün sonuna kadar geçim derdinin olmamasına, çok hayırlı işler yapmaya ve aile içerisinde huzuru yakalamaya alamet eder.

Rüyada Tarihi Yapı Görmek

Kişinin rüyasında tarihi bir yapıyı görmesi olmayacak sandığı işlerinin bir anda yoluna girmesine, kendisini zorlayan engellerin ortadan kalkmasına işarettir.

Rüyada Eski Yapı Görmek

Rüyada eskiden yapılmış bir yapının görülmesi, kişinin zor durumda kalacağı bir sürecin başlayacağının alametidir. Dikkat etmesi kendisini bekleyen bu kötü günlere hazırlıklı olması gerekmektedir.

Nazlim.NET / Rüya Tabirleri

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir