Rüyada Vahiy Görmek

Rüyada vahiy görmek, kişinin işlerinden dolayı uzak bir yere gideceğine ve işlerin uzaması üzerine bir müddet orada kalacağına yorumlanır. Rüyada vahiy görülmesi, rüyayı gören kişinin çeşitli sıkıntılarla boğuşmasına, özellikle iş konusunda kendisini zorlayacak dönemlere gireceğine delalet eder.

Bu türden rüyaları anlamak için içerisinde olan yan etmenlere de dikkat etmek, unutulduysa etraflıca düşünmek gerekmektedir. Şimdi vahiyle alakalı diğer rüyalarımıza geçelim ve tek tek değerlendirelim.

Rüyada Vahiy Geldiğini Görmek

Rüyada vahiy geldiğini görmek, rüyayı gören şahsın uzun süre hayatta kalmasına, ömrünün uzun olmasına, çalışmalarının meyvesini alacağına işaret eder. Bu rüyanın diğer bir önemli özelliği ise kazanılan başarıların çok uzun bir süre devam edecek olmasıdır.

Rüyada vahiy görmekRüyada vahiy görmek, rüyayı gören şahsın sıkıntılarının son bulmasına, hem maddi hemde manevi olarak rahata ereceğine yorumlanır. Son gününe kadar rahat ve huzurlu bir hayat yaşayacak demektir.

Rüyada Vahiy Meleği Görmek

Rüyada vahiy meleği görmek, çok güzel yorumları yapan rüyalar arasındadır. İlim sahibi olmaya, çevresinde kendisine güvenilir biri olarak bakılmasına, ömrünün sonunda şehit olarak vefat etmeye işarettir. Ayrıca rüyayı gören şahsın, hem bu dünyada hemde diğer tarafta mertebesinin yüksek olmasına delalet eder.

Rüyada meleklerden biri aracılığıyla kendisine veya bir başkasına vahiy indiğini görmek; hayra, iyi habere ve Allah(c.c)’ın sevdiği kulu olmasına yorumlanır.

Rüyada İsimleri Bilinen Meleklerden Vahiy Geldiğini Görmek

Rüyada isimleri bilinen meleklerden birinden vahiy geldiğini görmek; içinizden geçen bir isteğin yerine geleceğine, büyük bir zattan yardım göreceğinize, şansınızın artacağına, işinizin büyüyeceğine ve mevkinizin yükseleceğine işarettir.

Rüyada Başkasına Vahiy Geldiğini Görmek

Rüyada başkasına vahiy geldiğini görmek, bu rüyayı gören şahsın kısa bir zaman içerisinde bir bela ile uğraşmak zorunda kalmasına yorumlanır. Bunun yanında hep olmasını istediği şeylerin olacağına, hayallerine kavuşacağına alamettir.

Nazlim.NET / Rüya Tabirleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir