Rüyada Tarak Görmek

Rüyada tarak görmek ne demek? Rüyada yeni, süslü, eski tarak görmenin anlamı ve yorumu nedir?

Son Güncelleme: 28.12.2020 01:09

Rüyada Tarak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tarak görmek, faydalı bir kimseye, dostları ile veya dost görünen kötü kalpli kişilere işarettir. Bazı tabircilere göre tarak, sevinç ve neşeye işarettir demişlerdir. Yeni bir tarak yoldur. Eski bir tarak alan yada bulan uzak yoldan bir haber alır. Başına süslü tarak taktığını gören bekar bir kadın mutlu bir evlilik yapar.

Tarak görmek genç ve bekar bir kız için; mesut olacağı bir erkekle izdivaca; bekar bir erkek için; şiddet ve sıkıntıya veya sabırlı bir kadına işarettir.

Rüyada yeni bir tarak görmek yola çıkılacağının işaretidir. Eski bir tarak uzaklardan bir haber alır. Başına süslü tarakla taradığını görmek bekarlar için güzel bir evliliğe yorumlanır.

Rüyayı gören bekar ise evleneceğine, tarak metal ise despot bir erkeğin hayatınıza girmesine, bazen de münafık arkadaşlara işaret eder.

Rüyada tarak görmenin anlamıTarak görmenin anlamı, yol ile ilgili haberdir. Başa tarak takmak ise bekar kızlar için evliliktir.

Rüyada tarak görmek ve tarakla taranmak, işlerinizin bir düzene sokulması için çalıştığınıza; başka birine tarak vermek, bulunduğunuz iste rakiplerinizin olduğuna delalet eder.

Demir tarak faydası dokunacak bir adamdır. Tarakla tarandığını görmek, hayır, menfaat, ferah, borcunu ödemek, muradının olması, sünnetleri yerine getirmek ziynet ve para ile yorumlanır.

Rüyada Tarakçı Görmek

Rüyada tarakçı görmek, hayır sahibi, dindar ve herkese faydalı ve islerini kolaylaştıran bir kişidir. Rüyada tarak görmek ve bu tarakla saçını taradığını görmek; şanslı bir kimse olduğunuza ve güzel bir haber alacağınıza işarettir.

Rüyada Taranmak Görmek

Taranmak sevinç, neşe, maksada erme, borcu ödeme, sünnete uyma, kıymet ve değere işarettir. Bekar kızın tarak görmesi yahut taranması evlenmesine, bekar erkeğin tarak görmesi yahut taranması iyi geçimli, şerefli bir kadınla evlenmesine delalettir. Demir ve metal tarak yasakçı, despot bir adama, tarak bazen insanların yüzüne gülerek onlardan görünen, esasında onları sevmeyen münafık bir kimseye delalet eder.

Rüyada Dokuma Tarağı Görmek

Rüyada görülen dokuma tarağı, tarak görmenin işaret ettiği şeylere işarettir. Dokuma tarağı bekar kız için kocaya, bekar erkek içli de sıkıntı ve meşakkatlere sabreden haysiyetli bir kadına işarettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir