Rüyada Tabakhane Görmek

Rüyada tabakhane görmek, bazıları için sağlık memuru bazılarına göre ise zorluklarla başa çıkan kadın demektir.

Son Güncelleme: 08.01.2021 15:18

Rüyada tabakhane görmek, hem iyi şekilde hem de hayırlı olmayacak yorumların yapılmasına sebep olmuştur. Birbirine zıt olan anlam ve yorumlar yapılmış olup geneli dayanıklı bir kadına işaret eder demişlerdir.

Rüyada tabakhane görmenin anlamı, zorluklara göğüs geren ve hayatın inişli çıkışlı durumlarına bıkmadan, vazgeçmeden direnen tahammül eden kadın demektir. Ayrıca mal mülk kazanmaya, rahat bir şekilde yaşam sürmeye işarettir.

Rüyada tabakhane görmek, bazıları için sağlık memuru bazılarına göre ise zorluklarla başa çıkan kadın demektir. Tabakhane, insanlara yararlı olacak bilgiler edinmeye, zorluk ne olursa buna dayanan kadına, para kazanmaya delalet eder.

Rüyada debbağ görmek, halkı iyilikle yola getiren bir kişiye, bir rivayete göre de, mirasları bölen bir kişiye işarettir. Rüyasında halka mahsus bir işi yapan bir debbağ görmek hayırlı değildir.

Tabakhanede deri ıslatılan havuzu görmek hamama delalet eder. Tabakhane görmek, terbiye ile yorumlanır. Rüyanızda kendinizi bir tabakhanede derileri incelerken görmeniz, bir işe alınacak olan, memur veya isçileri, veya bir okula girecek öğrencileri sınava çekmekle yorumlanır.

Tabakhanede derilerin debbağ edildiklerini görmek, çocuklarınızı yetiştirmek için onlara özel öğretmenler tutacağınıza veya onları bir okula, bir kursa yazdıracağınıza delalet eder.

Rüyada bir tabakhanede bulunduğunuzu görmek, aynen mezbahanede olduğu gibi tabir olunur. Çünkü deri terbiye edilen bu yerde sular pis kokular yayarak etrafı kirletir. Bu rüya iyi ahlaklı, terbiyeli, yokluğa ve güçlüğe katlanabilen ev kadınına yorumlanır. Bir rivayete göre de çirkin ve kötü söz söyleyen ahlaksız, adi bir kadın ile de tabir edilir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada tabakhane görmenin tabiri “Mezbaha” görmenin tabiri gibidir. Bazen tabakhane ilim yuvası, tekke ve ahlak öğrenilen yerlere de işarettir.

Bazen de tabakhane meşakkat ve zahmete tahammül eden, eza ve cefaya sabreden kadına işarettir. Bazen de kaba, sert ve kötü ahlaklı bir kadına veya necasetten sakınmayan bir kadına işarettir. Bazen de tabakhane görmek, mala işarettir.

Rüyada debbağ görmek sağlık memuru ile yorumlanır. Rüyasında bir debbağın deri işlediğini görmek, yakında bir ameliyat geçireceğine veya bir akrabasının ameliyat olacağına delalet eder.

Kendisini bir deri fabrikasında görmek, bir hastasını ziyaret edeceğine; debbağ konuştuğunu görmek evine bir hastası için bir doktor davet edeceğine işarettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir