Rüyada Süngü Görmek

Son Güncelleme: 04.01.2021 04:48

Rüyada süngü görmek, rüyada süngü takmak ne anlama gelir? Sayfamızda, tüfeklerin namlularının ucuna takılan küçük bıçaklara verilen verilen isim olan süngünün rüyada görülmesini yorumlayacağız.

Rüyada süngü görmenin anlamı, olacağını tahmin ettiğiniz bir şeyin olmayarak sizi şok edecek ve büyük hayal kırıklığına uğrayacaksınız demektir.

Tabircilerin büyük bir bölümü rüyada süngü görmek, hayattan ümidini kesmeye işaret eder demişlerdir. Bazıları ise daha iyimser olarak yorumlamışlar ve yolculuk yapmaya, çocuk sahibi olmaya, sizi seven bir kadına alamet eder demişlerdir.

Rüyada süngü takmak, bozulan işleri yoluna koymak veya yeni başladığınız işleri bitirmeye, iyi niyetli sizi koruyan arkadaşa alamettir. Kişinin rüyasında süngü taktığını görmesi, kimseden korkmayan ve doğru bildiği şeyi söyleyen bir erkeğe işarettir.

Rüyada birini süngü ile dürttüğünüzü ve yaraladığını görmek, gördüğünüz o kişiye bir şekilde zarar vereceğinize veya onun istemediği bir şeyi yapacağınıza delalettir.

Rüyada süngülü asker görmek ise, devlet dairelerinde iş bulmaya yada memur olmaya, yüksek mevki ve makamlara gelmeye, şan ve şöhreti yakalamaya işarettir. Rüyada süngü ile savaştığını görmek ise, çocuklarınız olmasına ve bunların erkek olacağına alamettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir