Rüyada Sis Görmek

  • Rüyada sis görmek: Rüya gören kişinin hayatında meydana gelecek karışıklar anlamına gelir. Bu rüya, iş yaşamında yada aile hayatınızda bir takım karışıklıkların habercisidir. Siz bunları düzeltmeye çalışmak için bir süre sıkıntı çekebilirsiniz.
  • Rüyada sis görmenin anlamı: Rüya sahibinin etrafında meydana gelecek olan karışıklığın ve iftiranın işaretidir. Bu öyle bir iftira ki hemen herkesi içine alacak derecede ve herkesi üzecek şekilde sonuçları olacaktır. Ayrıca bu rüya, bazı insanlarla doğru olmayan şeyler yüzünden tartışmaya işarettir.
  • Rüyada sis çökmesi: Rüya sahibi ahlaken hoş görülmeyecek işlere karışacak ve bundan dolayı çok büyük üzüntüler duyacaktır. Rüyada üzerine sis çöktüğünü görmek, bir sürü sorunla baş etmek için oradan oraya koşturmak zorunda kalacağınıza işarettir.
  • Rüyada sisli yolda yürümek: Rüya gören şahsın zor zamanlarında, her şeyden bıkmışken arkadaşlarından alacağı yardıma alamet eder. Sisli havada yürümek, rüya gören kişi için iş hayatında yaşayacağı sorunların ve dostlarından ailesinden alacağı yardımın işaretidir.
  • Rüyada sisli ev görmek: Rüya içerisinde evde sis olduğunu gören kişi bir takım anlaşmazlıklar yaşar ve sonunda istemediği olaylarla karşılaşır. Ayrıca bu rüya yaklaşmakta bulunan bir tehlikenin habercisi olma özelliği taşır.
  • Rüyada sisli havanın açılması: Kişi rüya içinde etrafını saran sisli havanın dağıldığını görürse yakında sorunların kurtulup feraha erecek demektir.
  • Rüyada sisli yol görmek: Rüya gören şahsın etrafında olan insanlardan hoşlanmadığını ve gerçekten de o kişilerin işe yaramaz faydasız insanlar olduğunu ifade eder. Böyle kişilerden mümkün olduğunca uzaklaşmanız açısından bu rüya uyarı niteliği taşır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir