Rüyada Silgi Görmek

Rüyada silgi görmek ne demek? Rüyada silgi bulmak, silgi yemek, silgi vermek yeni ve samimi dostlukların başlangıcıdır.

Silgi rüyası anlamı ve yorumu

Rüyada silgi görmek, birileriyle aranızda olan sorunları çözmek yada çok karmaşık olan bir işi düzeltmek için gerekli adımları atmak demektir. Silgi rüyasının anlamı, hatalarından ders almamak, kişi yaptığı hataları bile bile yeniden tekrar etmesi demektir. Böyle bir rüya gördüyseniz bu sizin iyi bir insan olduğunuzu, aşırı saf biri olarak herkese güvendiğinizi, kimseye hata yapmadığınızı temsil eder.

Bu rüyayı daha ayrıntılı şekilde incelemek ve yorumlayabilmek için silgi ne demek onun anlamını öğrenmemiz gerekir. Silgi, yazılmış, çizilmiş ve karalanmış yazıların temizlenmesine silinmesine yarayan nesnenin adıdır. Şimdi daha ayrıntılı olarak silginin rüyalarda görülmesini inceleyelim.

Rüyada silgi bulmak

Rüyada silgi bulduğunu görmenin anlamı, şimdiye kadar ne yaparsanız yapın çözüme ulaştıramadığınız bir konu hakkında yeni bir çözüm yolu keşfedeceksiniz demektir. Silgi bulmak, kimsenin bilmesini istemediğiniz ve duyulunca çok utanacağınız bir durumu temsil etmektedir. Yine çalışma hayatında yaşanan sıkıntıları düzeltmek için karşınıza bir fırsat çıkacağına işarettir. Silgi bulmanın rüyası, yapılan yanlışlar ve hatalardan döneceğinize, hatalarınızı anlayıp pişman olacağınıza alamettir.

Rüyada silgi yemek

Rüyada silgi yediğini görmenin yorumu, kişilerin hatalarını ve yanlışlarını bildiği halde bunları saklamak açığa vurmamak demektir. Açık şekilde söylemek gerekirse başkalarının kullanacağı şeyleri siz zor durumda kalsanız bile kesinlikle kimseye söylemeyeceksiniz. Silgi yemek, kendine kötü davranılsa bile kimseye karşı çıkmamaya, insanların en mahrem konularını bildiği halde kimseye söylememeye işarettir.

Rüyada silgi hediye almak

Rüyada silgi hediye aldığını görmek, sizin çok sevilen birisi olduğunuza alamet eder. Çevrenizde ve iş hayatınızda herkesle iyi anlaşacak ve onların da güvenini kazanacaksınız. Silgi hediye almak, insanlara sözünüzü dinleteceğinize ve sizin dediklerinize itibar edeceklerine işarettir.

Rüyada silgi görmekRüyada silgi görmek, küs olduğunuz insanlarla barışacağınıza, aranızın kötü olduğu anlaşamadığınız kişilerle anlaşma yoluna gideceğinize, kızgınlıklara son vereceğinize işarettir.

Rüyada renklerine göre silgiler görmek

Rüya içerisinde çeşitli renklerine göre silgiler de görebilirsiniz ki her rengin anlamı farklıdır. Rüyada kırmızı silgi görmek, sorunlarınız ve sıkıntılarınıza çareler bularak bir daha ortaya çıkmaması için üstün çaba sarf edeceğinize alamettir.

Rüyada mavi silgi görmek, hayatınızda yaşayacağınız zorluklarda her zaman size yardım edecek birileri olduğuna işarettir. İlerleyen zamanlarda bu güvendiğiniz insanlardan büyük bir yara alacağınıza da delalettir.

Rüyada beyaz silgi görmek, yaptığınız hatalardan ders ve tecrübe alarak bir daha yapmayacağınıza alamettir. Rüyada siyah silgi görmek ise, rüya yorumcularına göre hayırlı bir rüya olarak ifade edilmez. Yanış insanlarla çok kötü işlere bulaşacağınıza ve bunlardan dolayı başınızın belaya gireceğine delalettir.

Rüyada silgi ile sildiğini görmek

Rüyada silgi ile silmek, hayatınıza her anlamda temiz bir sayfa açacağınıza, yapılan yanlışları ve kırgınları unutacağınıza delalettir. Eski yaptıklarınızdan ders çıkaracak ve ilerleyen yaşantınızda bir daha yapmamak üzere kendinize söz vereceksiniz. Silgi ile sildiğini görmek, eski tecrübeleriniz sayesinde çok başarılı işlere imza atacak ve sizi oldukça tatmin edecek paralar kazanacaksınız demektir.

Rüyada silgi görmenin diğer anlamları

Rüyada silgi kaybetmek, okul, iş yada aile ortamınızda meydana gelecek kırgınlıkların işaretidir. Kısaca ifade etmek gerekirse bu rüya etrafınızdaki insanlarla çeşitli sorunlar yaşayacaksınız. Rüyada silgi çalmak ise, üzüleceğiniz ama bu üzüntünün kısa sürede biteceği anlamına gelmektedir

Rüyada silgili kalem görmek, ahlaki kurallara sıkı sıkıya bağlı bir insan olduğunuza ve zor durumlara dayanıklı olacağınıza delalettir.

Rüyada silgi satmak, etrafınızdaki insanlara sorunları karşısında destekte bulunacağınıza ve gerekirse para yardımı yapacağınıza işarettir. Rüyada silgi aldığını görmek ise, yakın arkadaşlarınızla aranızdaki sorunları çözeceksiniz demektir.

Rüyada silgi vermek, yeni ve samimi dostlukların, arkadaşlıkların başlangıcıdır. Size kendinizi iyi hissettirecek yeni birileriyle tanışacak ve onlarla uzun yıllar aranızdaki bağı koparmayacaksınız.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 5 / 5. Kullanılan oy: 5

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir