Rüyada Şeftali Görmek Ne Demek?

Rüyada şeftali görmek ne anlama gelir? Rüyada şeftali yediğini görmenin anlamı ve yorumu nedir?

Son Güncelleme: 20.12.2020 02:12

Şeftali toplamak

Rüyada şeftali toplamak, mallarınızda ve mülklerinizde bir artışı ifade eder. Şeftaliyi bir ağacın altından topladığını görmek ise, hasta olan birisinden size kalacak olan mallara işaret eder. Emeklerinizin karşılığını sonunda alacağınız bir döneme giriyorsunuz demektir. İşteki durumunuz iyileşecek, dolayısıyla mali durumunuz da artacaktır. Bir terfi bekliyorsanız, yakın bir zaman içinde bu gerçekleşecek diyebiliriz.

Şeftali yemek

Rüyada şeftali yediğini görmenin anlamı, çok sevdiğiniz biriyle bir araya geleceksiniz demektir. Ayrıca şeftali yemenin yorumu, evinizde kullandığınız malları yenileyeceksiniz demektir. Rüyada şeftaliyi siz değil de başka biri şeftali yerse, bu kişinin sizin için bir şey alacağı anlamına gelir. Tatlı bir şeftali yerseniz, karşınızdakinin sevgisine ve sizin kendi arzularınıza kavuşacağınızın habercisidir. Ekşi şeftali ise, çok korkacağınız işlere bulaşacaksınız demektir.

Şeftali görmek

Rüyada şeftali görmekRüyada şeftali görmek, alışveriş yapacağınızı, sağlığınızla ilgili gelişmeler olacağını ve sizi baştan çıkaracak birilerini temsil eder. Bekar olmayan biriyle gönül macerasına atılabilirsiniz. Bu ilişki ile, evliliğinizi ve itibarınızı tehlikeye atacak bir maceraya atılabilirsiniz.

Şeftali almak

Rüyada şeftali satın almak, etrafınızda size değer veren ve sizi hem telkinleriyle hem de yardımlarıyla daha iyi bir konuma taşıyacak arkadaşlarınız olduğuna yada olacağına işaret eder. Rüyada şeftali aldığını görmek, arkadaşlarınızla her zaman mutluluk, neşe, başarı ve başarısızlıkları paylaşacağınız anlamına gelir. Onlarla sıkıntılarınızı dertlerinizi paylaşacak, iyi ve kötü günlerinizi beraber geçireceksiniz.

Şeftali satmak

Rüyada şeftali satmak, finansal zorlukları sembolize eder. İşiniz söz konusu olacağından, mümkün olan en kötü anda büyük harcamalarla karşılaşmak zorunda kalabilirsiniz. Buna göre rüyada şeftali sattığını görmek, çalışma hayatınızda daha kötü bir iş pozisyonuna geçmeniz veya maaşınızın düşürülmesi söz konusu olabilir. Çeşitli şekillerde idare etmeniz veya ikinci bir iş bulmanız gerekebilir.

Şeftali vermek

Rüyada birine şeftali vermek, işlerinizi düzgün yapmak yerine üstünkörü yaparak umursamadan yaptığınızı ve sonrasında bunun zararlarını göreceğinizi alamet eder. Şeftali verdiğini görmenin anlamı, başınıza gelen şeylerde ve geçmişte yaptıklarınızdan dolayı pişmanlık duymak ama bunları umursamamız gerektiği, devamlı ileriye bakmanız gerekir demektir.

Şeftali ağacı görmek

Rüyada şeftali ağacı görmek, yakın bir zamanda bir evlat sahibi olmaya, evli değilseniz kısa bir süre sonra size kısmet çıkacağına ve evleneceğinize yorumlanır. Şeftali ağacı görmenin anlamı, karşınıza çıkacak olan zengin ve eli açık bir kimse demektir. Şeftali ağacı diktiğin görmek ise, yakın gelecekte olumlu değişikliklerin sizi beklediği anlamına gelir.

Çürük şeftali görmek

Rüyada çürük şeftali yemek, stresli bir olayın özgüveninizi yok edeceği anlamına gelir. Bilginizden, yeteneklerinizden ve becerilerinizden şüphe etmeye başlayacak ve kendinize bunların nasıl olduğunu soracaksınız.

Rüyada olgun şeftali aldığını görmek para kazanmak ve gayri menkul almak demektir. Bekar bir erkek için bu rüya, zengin ve iyi huylu biriyle evlenmek demektir. Şeftalileri ağaçta görmek ise ünlü ve varlıklı bir aileden birisiyle evlenmek anlamındadır. Evliler için rüyada şeftali görmek ev içinde güzel geçim, huzur ve mutluluk işaretidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir