Rüyada Savcı Görmek

Rüyada Savcı Görmek Ne Anlama Gelir?

Sanıkların mahkemeye çıkmasını sağlayan, devlet ve kamu yararı adına dava açan kişiye denen savcı, rüya içerisinde görülürse bunun açıklamasını her yerde olan şekilde değil bambaşka bir şekilde yorumlayacağız.

Savcılık makamı çok önemli olduğu için bu şekilde görülen rüyalar ayrı bir özenle yorumlanmalıdır. Çünkü geçmişte bu konuyla ilgilenen kişiler yanlış tabirler yaparak insanları yanıltmışlardır.

Rüyada Savcı Görmek

Çok yakında bir şeyle suçlanabileceğiniz anlamına gelir. Böyle bir durumda sakin olmalı, çevrenizdeki insanlara karşı dikkatli davranmalı ve olaylara karışmamaya özen göstermelisiniz.

Çevrenizde çok sevilen birisi olmanız, sizi kıskanan insanları devreye sokabilir. Haksızlık yapıldığını düşündüğünüz bir şey varsa yada haksız yere size bir takım ithamlarda bulunuluyorsa kendinizi savunmalısınız.

Bir başka açıklamaya göre ise, bir olay yüzünden mahkemeye çıkmanız gerekiyorsa yakında sizin lehinize sonuçlanacağına işarettir. Rüyasında savcı gören kimse büyük sorunlardan kurtulur ve hayatına yeni bir yön verir.

Rüyada Savcı Olduğunu Görmek

Rüyada savcı olmak, yakın zamanda bir arkadaşınıza hatalarından dolayı söylediğiniz sözlerde, kelimelerinizi kırmadan onu incitmeden yapmanız gerektiğine işarettir. Yanlış gördüğünüz durumlarda, kişinin direk yüzüne yanlışını söylemeniz doğru fakat bunu dile getirirken çok sert değil doğrusunu göstererek yapmaya özen göstermelisiniz.

Rüyada savcı görmekRüyada savcı görmek, kişinin davranışlarında kontrolü sağlamasını sağlayan, Yanlış yapacağı zaman onu engelleyen birisinin olacağına delalettir. Onu dizginleyen bu kişinin yaptıkları sayesinde, en olmaz yerlerde yanlış yapmayacağına, doğru zamanda doğru işler yapacağına alamet eder.

Rüyada Savcı Öldürdüğünü Görmek

Rüyada savcı öldürmek, pek iyi şekilde yorumlanmamıştır. Birisi rüyasında bir savcıyı öldürdüğünü görürse, yakında başına türlü belalar geleceğine, kendisine doğruları gösteren birisinin olmayışıyla yanlışlar içerisine düşeceğine ve çeşitli zorluklarla yüz yüze kalacağına işarettir.

Rüyada Savcı İle Konuştuğunu Görmek

Birisi rüyasında savcı ile telefonda konuştuğunu yada yüz yüze konuştuğunu görürse, yakında sorunlarına çare bulacak, ona yol gösterecek birisine delalet eder. Zorluklarla başa çıkamadığı daraldığı bir anda kendisine başka birinden fikirler öneriler geleceği ve onun sayesinde işlerini yoluna koyacağına işarettir.

Rüyada Savcılığa Gittiğini Görmek

Rüyada savcıya gitmek, çok iyi şekilde yorumlanmıştır. Başınızın sıkıştığı, bunaldığınız ve daraldığınız zamanlarda yardımınıza birisinin geleceğine yada size yardım etmek için can atan dostlarınızın olacağına alamettir.

Rüyada Savcı İle Evlenmek

Rüyada savcı ile evlendiğini görmek, hayatınızda sizin açınızdan çok iyi şeylerin olacağına yorumlanır. Yaşamınızda sorunların yok olmasına, sıkıntının yerini huzura bırakmasına alamettir.

Nazlim.NET / Rüya Tabirleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir