Rüyada Şarkı Söylemek Görmek

Rüyada Şarkı Söylemek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada güzel sesle şarkı söylemek, kazançlı ticarete; ağlamaklı sesle şarkı söylemek zararlı ticarete yorumlanır. Ebu Sait El-Vaiz’e göre; şarki söylemek üç şekilde tabir olunur; Alim, hakim, vaiz. Çarşıda şarki söylediğini görmek, zengin için rezil olmaya, fakirler için aldığını kaybetmeye delildir.

Hamamda şarkı söylediğini gören, belirsiz sözler söyler. Bir yerde şarkı söylediğini görmek, o yerde dost ve arkadaşları arasında ayrılığı gerektirecek yalan ve hile yapıldığına delalet eder. Rüyada bir sevgiliye şarkı ile ilanı ask ettiğinizi görmek, büyük bir sevince, daha sonra bir kedere kapılacağınıza işarettir.

Rüyada Şarkı Söylemek GörmekRüyada Şarkıcı Görmek

Rüyada şarkıcı görmek, ferahlığa, bazen bir yerden diğer bir yere nakletmeye işarettir. Ünlü bir şarkıcı görmek ise, elinize çokça para geçeceğine işaretle yorumlanır.

Rüyada Şarkı Görmek

Rüyada şarkı her ne surette görülürse görülsün, elem, keder ve gözyaşıyla yorumlanır. Rüyada şarkı söylemek, mutluluğun ve güzel haberlerin işaretidir. Rüyada şarkı söylemek surette görülürse görülsün kötü haber, göz yaşı ve acı işaretidir. Sevinç, güzel haberdir. Şarkı söylemek, mutluluk ve huzur ifadesidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir