Rüyada Türkü Söylemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada türkü söylemek, dinlemek görmek ne anlama gelir? Rüyada türkü, söyleyenin sesi güzelse çok para getirecek ticarete, değilse yalan söze işarettir.

Son Güncelleme: 30.12.2020 05:39

Rüyada türkü söylemek ne anlama gelir? Sayfamızda, hepimizin çok sevdiği ve özellikle belli bir yaşa gelmiş kişilerin dinlemekten büyük keyif aldığı türkü rüyasını yorumlayacağız.

Rüyada türkü, söyleyenin sesi güzelse çok para getirecek ticarete, değilse yalan söze işarettir.

Rüyada güzel türküler dinlemek, yaşınız ne olursa olsun eski hatıralarınızın canlanacağına delalet eder. Rüyada türkü söylemek, batıl söze ve musibete işarettir. Eğer söyleyenin sesi güzel ise, faydalı ticarete, güzel değilse zararlı bir ticarete işarettir.

Rüyada türkücü görmek, doktor, alim veya bir hatibi görmeye işarettir. Bir kimse rüyada bir yerde türkü gibi şeyler söylendiğini görse, o yerde dostlarıyla arasını ayıracak bir yalan söylenir. Rüyada türkü söylemek, şer ve münakaşaya işarettir.

Bir kimse rüyada çirkin bir şekilde türkü söylediğini görse, tembellik, miskinlik ve zillete işarettir. Rüyada yolda gittiğini ve ahenkli bir şekilde türkü söylediğini gören kimse, hakkında bu rüya hayırlıdır.

Rüyada hamamda türkü söylediğini gören kimsenin, sözünün açık olmasına ve meramını ifade edebildiğine işarettir.

Bir kimse rüyada sokak içinde veya geniş bir yerde ezgi söylediğini görse, bu rüya zengin ve şerefli kimseler hakkında iyi değildir. Onların rezil olmalarına, çirkin ve yersiz harekette bulunmalarına işarettir.

Muttaki bir kimsenin rüyada sokak içinde türkü söylediğini görmesi, o kimsenin o sokakta meydana gelecek bir fitnede hazır bulunmasına işarettir. Rezil kimselerin rüyada sokak için ezgi söylemeleri, akıllarının noksanlığına işarettir.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 5 / 5. Kullanılan oy: 3

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir