Rüyada Sandık Görmek

Rüyada sandık görmek ne anlama gelir? Sandık rüyada görülürse ne demek? Sandık rüyasının anlamı ve yorumu nedir?

Rüyada sandık görmek, rüya sahibinin iyilik amacıyla yapacağı bir iş anlamına gelir. Ayrıca bu rüya, durumu kötü olan kimselerin zenginleşmesi, bekarların evlenmesi, işlerinin yolunda gitmesi şeklinde de yorumlanır. Sandık rüyada görülürse, kısmetinizin her zaman açık olacak olması da demektir.

Rüyada sandık görmekSandık rüyaları içindeki eşyanın yada şeyin ne olduğuyla, sandığın dolu mu boş mu olduğuyla da yakından ilgilidir. Kişinin iyi bir insan olduğu, her zaman vicdanıyla hareket ettiği ve bunun da doğru yol olduğu ifade edilir. Bazıları da ev sahibi olmak, yeni bir işyeri açmak manasına gelir demişlerdir.


Rüyada içi dolu sandık görmek

Rüyada içi dolu sandık görmek, rüya sahibinin bolluk içerisinde yaşamasına ve ilerleyen zamanlarda zenginleşecek olmasına alamettir. İşlerinizin rast gitmesiyle maddi kaygılar çekmeden bir hayat süreceksiniz. Kavgasız gürültüsüz ve mutluluk içerisinde geçecek bir hayat sizi beklemektedir.


Rüyada boş sandık görmek

Rüyada boş sandık görmek, rüya sahibinin kendisine fayda sağlamayacak işlerle ilgilendiğine, zamanını boşa harcadığına alamettir. Yine bu rüya, zengin olanlar açısından da içinde fakirleşmeye işarettir. Yakında işleriniz kötüleşecek ve para sıkıntısı çekeceksiniz.


Rüyada sandık taşımak

Rüyada sandık taşımak, rüya sahibinin uzun zamandır küs olan bir tanıdığı yada akrabasıyla barışacağı anlamına gelir. Ağır olan sandık, doğruluğu tartışılan bir olaya karışmak, hafif olan sandık ise, sizden özür dileyecek birine işaret eder. Ayrıca böyle bir rüya, zor giden hayatınızda çalışmaların karşılığını almak manasına da gelir.


Rüyada sandık boşaltmak

Rüyada sandık boşaltmak, rüya sahibinin hem bu dünya için iyi işler yapmasına hem de ahireti için çalışan birisi olmasına işarettir. Rüya gören kişi, hastaysa iyileşecek ve kendisini çok sevecek biriyle yeni bir ilişkiye adım atacak demektir. Ayrıca herkes tarafından sevilen birisi olmak, toplumun faydasına olacak işlerde çalışmak anlamına gelir.


Rüyada sandık görmenin diğer anlamları

Rüyada sandık açmak, rüya sahibinin kaybettiği ve artık ümidini kestiği bir eşyayı bulacağına işarettir. Sandık tahta ise, yakınlarınızdan gelecek güzel bir haberi temsil eder. Demir sandık ise, arkadaşlarınızla geçireceğiniz güzel vakitlerin habercisidir.

Rüyada sandık kapatmak, başınızdan geçen ve sizi oldukça etkileyen kötü bir olayı unutmaya çalışacağına ama bir türlü aklında çıkaramayacağına alamettir.

Rüyada sandık anahtarı görmek, rüya sahibinin huzur içerisinde bir hayat geçirdiğine ve hislerinin çok kuvvetli olduğuna yorumlanır. Rüyada sandığı anahtarla açmak, hayatınızın düzene girmesi ve ahiret için dini şeylere yöneleceğiniz anlamına gelir.

Rüyada sandık almak, rüya gören kişinin kendisinden çok büyük birisinin yardımını göreceği ve tüm ihtiyaçlarını karşılayacağı anlamına gelir. Sandık satmak ise, aile içerisinden birine yada arkadaşınıza destek vereceğiniz anlamına gelir.

Rüyada sandığın içine saklanmak, insanların içine çıkmaya utanacağınız bir olay yaşayacağınız anlamına gelir. İnsanlar sizi kınayacak ve siz bir süre utancınızdan dışarıya adım atmayacaksınız.

Rüyada sandık yakmak, iş değişikliği, yakın arkadaşınızla yaşayacağınız bir tartışma ve eşinizle ayrılık derecesine gelen geçimsizlik anlamına gelir.

Rüyada düğün sandığı görmek ise, rüya sahibinin evleneceğine yada kendisine çok yakın birisinin evlilik yolunda adım atacağına işarettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir