Rüyada Saat Görmek

Son Güncelleme: 05.01.2021 01:28

Rüyada Saat Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada saat görmek, sıkıntı ile yorumlanır. Çalar saatin sesi ise, beklenmeyen kötü bir haber demektir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada saat görmek, çocuk ve ortağa işarettir. Rüyada görülen saat, sahibi için süs ve güzelliktir.

Çevrenizde birtakım düşmanların var olduğuna işarettir. Eğer rüyanızda saatin çaldığını duyduysanız, kötü haberler alacağınız anlamına gelir.

Vakitleri gösteren saatin, gece ve gündüzden bir vakti gösterdiğini görmek altın veya gümüş paraya, sözü yerine getirmeye, Saat bazen dakik olmaya, zamanın kıymetini bilmeye, ‘anın vaciplerini yerine getirmede hassas davranmaya ya da sözüne güvenilmeyen kimseye delalet eder.

Rüyada saat görmek, tatsız haberlere; saati ayarlamak hayatın gidişinin düzene sokulmasının elinizde olduğuna; saatin sesini duymak bir çağrıya işarettir.

Rüyada saat görmek, kötü haberler almaya işaret eder. Saati ayarlamak yaşamın gidişinin düzene girmesinin gerektiğine yorumlanır. Saatin sesini duymak bir çağrıya yorumlanır. Rüyada masa veya duvar saatinin çalışması bir, aile yaşamının iyi olacağına işaret eder. Kol saati veya cep saati özel işlerinizin karışık olduğuna yorulur. Saatin durması yada doğru çalışmaması, bir takım problemler çıkacağına yorumlanır.

Saat güzelse ve iyi çalışıyorsa kişinin hayatında olacak olumlu değişiklikleri belirtir. Saat ne kadar güzel ise değişiklikler o kadar güzel olacaktır.

Rüyasında çalışan bir masa veya duvar saati görmek, aileyle ilgili konuların yolunda gittiğini belirtir. Rüyada kol saati veya cep saati özel işlerle ilgilidir. Düzgün çalışması özel hayatın yolunda gittiğine delalettir. Saatin durması yada doğru çalışmaması, bir takım problemler çıkacağına işarettir.

Rüyasında çalışan bir masa veya duvar saati görmek, aileyle ilgili konuların yolunda gittiğini belirtir. Rüyada kol saati veya cep saati özel işlerle ilgilidir. Düzgün çalışması özel hayatın yolunda gittiğine delalettir.

Rüyada Çalar Saat Görmek

Rüyada rakkaslı veya rakkassız bir çalar saat görmek, artık çalışma hayatınızda yorgunluk ve bitkinlik duyduğunuzdan dolayı işlerinizi başka birisine devretmeyi düşündüğünüze delalet eder. Saatin çalış adedine göre bu rüya yorumlanırsa söyle bir ifade meydana çıkmaktadır: Saatin biri vurması uyarı, ikiyi vurması, yeni bir işe teşebbüs, üçü vurması yeni bir işe başlama, dördü vurması sermaye artırımı; beşi vurması, yeni ticari sahalar araştırma, altıyı vurması ticari ortaklıklar, yediyi vurması yeni personel ihtiyacı, sekizi vurması işi fabrikasyona dökmek, dokuzu vurması vergi ve kazanç bilançosu, onu vurması, yeni teşebbüsler, on biri vurması yorgunluk, on ikiyi vurması işi varislere devretmek demektir.

Rüyada Saat Kadranı Görmek

Rüyada saat kadranı, işle yorumlanır. Rüyanızda kadranlı bir saatinizin olduğunu görmek isinizin düzenle devam ettiğine; saatinizin kadranının kırık olduğunu görmek, işinizin bozulduğuna; kadranlı bir saatin size hediye edildiğini görmek, birlikte çalıştığınız kişilerin size sadik olduklarına delildir.

Rüyada Yelkovan Görmek

Rüyada saat yelkovanı görmek, arkadaşlarınızın veya iş ortaklarınızın iş hususunda size verdikleri sözden daima döndüklerini, hiç birinin sözünde durmadığını, bu durumda sizin de işlerinizin hiç yolunda gitmediğini gösterir.

Rüyada Duvar Saati Görmek

Rüyada duvar saati görmek, rüya sahibinin işlerinin iyi gitmesine işarettir. Büyük saat görmek ise ölüm haberi almaya işarettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir