Rüyada Oturmak Görmek

Rüyada oturduğunu görmek, kadın için genç erkekle evlenmek, erkekler için ise işlerinde durgunluk yaşamak demektir.

Son Güncelleme: 05.01.2021 00:28

Rüyada oturmak görmek ne anlama gelir?

Rüyada oturduğunu görmek, işlerinin eskisi gibi olmayacağına, durgunlaşacağına, risk almaya korkmaya, acizliğe düşmeye işaret eder.

Rüyada oturmak, vereceğiniz bir karardan sonra rahatlayacağınıza ve canınızı sıkan bir şey kalmayacağına alamettir. Farlı bir rüya tabircisine göre, rüyada oturduğunu görmenin anlamı, iş yapma isteğinin azalması, planlarınıza ulaşmaktan vazgeçeceksiniz demektir.

Rüyada yolda oturduğunu görmek, maddi sıkıntılar sebebiyle kötü duruma düşmeye, fakirleşmeye, biteceğini sandığınız işin sekteye uğrayacağına alamettir. Rüyada yolda oturmak, bir kısım rüya yorumcusuna göre gerçekleştirecek büyük bir projede sorunlar yaşamak olarak ifade edilmiştir.

Bir yere yaslanarak oturmak rahat ve huzura, iyi geçime ve sözünü dinletmeye, Tek başına ve miskince oturmak acziyete, korkaklık ve güçsüzlüğe delalet eder.

Bir grup insanla halka biçiminde oturmak zikrullaha, işleri istişare ile danışarak yapmaya, Dizlerini dikerek oturmak yorgunluğu gidermeye, yeniden eski gücüne kavuşmaya, kocası olmayan nazlim.net kadının oturduğunu görmesi genç bir kocaya varmasına delalet eder.

Rüyada oturduğunu görmek, kadın için genç erkekle evlenmek, erkekler için ise işlerinde durgunluk yaşamak demektir.

Rüyada yüksek bir yerde oturduğunu görmek, yüksek bir rütbeye, dünya ve ahiret mutluluğuna, delalet eder. Toprak üzerine oturduğunu gören, isinde sebat eder.

Kişinin oturduğu yere göre hayatında olacak negatif ve pozitif olaylardır.

Rüyada oturduğunu görmek, acizliğe, zafiyete ve korkaklığa işarettir. Dul bir kadının rüyada oturduğunu görmesi genç biri ile evleneceğine delalet eder. Bir rivayete göre de, oturmak, islerinin hafifleşeceğine, geçiminin daralacağına işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada oturmak, acziyet, zayıflık ve korkaklığa işarettir. Bekar bir kadının rüyada oturması, onun genç kocaya varmasına işarettir.

Ibn-i Şirin ile diğer bazı yorumcularının söylediklerine göre, hayırlı bir işi yapmak için ayağa kalktığını gören, ondan sonuç ve menfaat gelecek bir ise başlamış olur. Bir kötülük yapmak için ayağa kalktığını gören, sonunda zararı ve pişmanlığı gerektiren bir ise baslar.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 5 / 5. Kullanılan oy: 1

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir