Rüyada Ordu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ordu görmek neye işarettir? Bir kişinin rüyasında o ülkedeki silahlı kuvvetlerinin tümüne verilen isim olan ordu görmesi ne anlama gelir? Ünlü yorumcuların görüşleri sizlerle.

Gücü elinde bulundurmaya, elindeki bu güçle karşısına çıkacak sorunları kısa zamanda çözmeye, büyük başarılar kazanmaya alamet eder. Ticari hayatta önüne çıkacak olan engelleri ortadan kaldırmaya, rakiplerini alt etmeye, maddi olarak kazanç elde etme şeklinde yorumu yapılmıştır.

Rüyada Ordu Görmek

Rüya tabircilerinin büyük bir kısmına göre rüyada ordu görmek hayırlı ve iyi bir rüyadır. Allah(c.c) yolunda ilerleyen birisi olduğuna, verilen nimetler için şükür ettiğine, ibadetlerini yerine getirmeye işarettir. Zorluk içinde kolaylık bulmaya, kendisine gelen belaları savurmaya yada hiç bela gelmemesine delalettir.

Rüyada Ordu GörmekRüyada ordu görmek, başka yorumculara göre ise ailevi sorunların yaşanmasına ve bu sorunların çözümü için alınması gereken destek olarak tabiri yapılmıştır. Uzun bir süre bu aile tartışmaları içinde kalacak ama sonunda çabalarınızla çözüme ulaşacaksınız.

Rüyada Orduyla Savaşmak Görmek

Rüyanızda bir orduyla savaştığınızı görmeniz, kişinin hedeflerine planlarına ulaşmak için gece gündüz çalışmasına işarettir. Beklediğiniz iyi haberlerin ve uğruna verdiğiniz mücadelenin meyvelerini alacak kısa zamanda başarılara ulaşacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Ordu Kurduğunu Görmek

İşlerinde önemli ilerlemeler kaydederek kısa zamanda büyük başarılara imza atılmasına işarettir. Rüyada ordu kurmak, önünüze çıkacak sorunları anında halletmeye, tartışmaların kısa zamanda çözülmesine, geleceğinin çok parlak olmasına alamet eder. Kişi rüyasında ordu kurduğunu görürse, küçük imkanlarını çok iyi değerlendirip bol para kazanacağına, işlerini büyüteceğine, huzurlu bir hayat yaşayacağına delalettir.

Rüyada Ordu Yönetmek

Kamu işinde üst bir makama gelip çalışmaya başlayacağınıza delalettir. Rüyada ordu yönettiğini görmek, devlet kademelerinden birinde çok fazla çalışanın olduğu bir projenin başına geçirileceğine işarettir. Aynı zamanda kazancında artış, sorumlularının çok olmasına, başını kaşıyacak vaktinin olmamasına delalet eder.

Rüyada Orduya Katıldığını Görmek

Bu rüyayı tabir eden yorumcular geneli itibari ile pek hayırlı olmayan bir şekilde açıklamalar yapmışlardır. Rüyada orduya katılmak, işlerin yolunda gitmemesine, hedeflerinde aksaklıklar olmasına, kazancının azalmasına, hayatınızın olumsuz şekilde ilerlemesine alamettir. Kısaca söylemek gerekirse bir süre sorunlarla boğuşmak zorunda kalacağına delalettir demişlerdir.

Rüyada Büyük veya Küçük Ordu Görmek

Ayrı başlıklar açmak yerine iki ayrı şeyi bu başlık içerisinde yorumlayalım istedik. Rüyada büyük ordu görmek, işlerinizin çok olmasına, gecesini gündüzüne katarak çalışmaya, kendisine bir yerden gelecek müjdeli habere yorumlanmıştır. Rüyada küçük ordu görmek, hayatımızın her alanında karşımıza çıkan sorunların çözüleceğine rivayet edilmektedir.

Rüyada Ordu Komutanı Görmek

Bulunduğu durumunda artma yada azalma olacağı şeklinde yorumlanmıştır. Çalışıyorsa daha fazla çalışacağına, işlerinin başından aşkın olacağına, parası varsa daha fazla para kazanacağına rivayet eder. Fakirse dahada fakirleşmeye, sıkıntılarının dahada artmasına, sorunların düzeleceği yerde daha fazla kötüleşmesine yorumu yapılır.

Nazlim.NET / Rüya Tabirleri

İlgili Makaleler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir