Rüyada Mısır Görmek

Mısır rüyasının anlamı ve yorumu, sarı renkli ise hastalıktır. Rüyada mısır görmek, şansın, paranın ve mutluluğun işaretidir.

Son Güncelleme: 08.02.2021 22:11

Mısır rüyasının anlamı ve yorumu

Mısır, sarı renkli ise hastalıktır. Yeşil yapraklı, üstü örtülü mısır çabuk harcanacak paradır. İnsanların mısır topladığını gördüyseniz, bir arkadaşınızın elde edeceği başarıya sevineceğiniz anlamına gelir.

Mısır rüyasının anlamıRüyada mısır görmek, şansın, paranın ve mutluluğun işaretidir. Bu rüya aynı zamanda koçanlı ise yoksulluğa, tane halinde ise para ile tabir edilir. Bazı tabirciler mısır, işlerin bozulmasına ve hastalığa işarettir, demişlerdir.

Rüyasında mısır yemek, mısır tarlası görmek genç bir erkek için yapı işlerindeki başarısına; daha tecrübeli bir yaşta ise zor olmasına rağmen yaptığı işin sonunda kazanca; genç bekar kadın için çok dedikodulu bir evliliğe; iş kadını için beklenmedik bir yerden gelecek paraya işarettir.

İşlerinizdeki durgunluk sona erecek, iş yaşamınızda hareketli bir döneme gireceksiniz demektir. Mısır topladığını görmek ise işlerinizin düzeleceğini, elinize para geçeceğini işaret eder.

Şansın, paranın ve mutluluğun işaretidir. İnsanların mısır topladığını gördüyseniz, bir arkadaşınızın elde edeceği başarıya sevineceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir