Rüyada Metres Görmek

Rüyada metres olduğunu görmek nasıl yorumlanır? Birisi rüyasında metresini görürse bunun açıklaması ve tabiri ne demektir? Metres ile ilgili rüyalar bu yazımızda sizlerle..

Bu sayfada

Rüyada Metres Görmek Ne Anlama Gelir?

Genelde evli olan erkekler için kullanılan ve partneriyle evli olmamasına rağmen karı koca hayatı yaşayan kadınlar için denen metres, rüyada görülürse pek iyi şekilde yorumlanmaz.

Rüyada metres görmek, aklınıza hangi olumsuzluklar gelirse hepsini yaşamaya işarettir. Hayatınızın düzeninin bozulacağına, sıkıntılarla boğuşmak zorunda kalmaya, hiç bir işinin yolunda gitmemesine ve git gide beter durumlara düşmeye delalettir.

Bu rüyayı bekar birinin görmesine farklı yorumlar yapılmış, evli birisinin görmesi ise daha farklı yorumlar getirilmiştir. Eğer evliyseniz ve bu rüyayı görmüşseniz yakında aile içi çatırdamaların baş göstereceği anlaşmazlıkların çıkacağına ve sizi bekleyen ciddi sorunlara işaret eder.

Bekar birisi iseniz ve bu rüyayı gördüyseniz o zamanda, sizin veya çevrenizden sevdiğiniz birisinin kötü bir durumla karşılaşmasına alamet eder.

Rüyada Metres Olduğunu Görmek

Rüyada birisinin metresi olmak, kendi düşüncelerinden fikirlerinden çok başkalarının düşüncelerine önem vermesine ve bu durumun ona olumsuz şekilde yansımasına işarettir. Başkasının söyledikleriyle hareket etmesinden dolayı kötü şeylerle karşılaşmasına, yüzünün bir türlü gülmemesine yorumlanır.

Rüyada metres olmakRüyada metres olmak, hayatının alt üst olmasına, yapacağı her şeyde kötü sonuçlar almaya, kişinin kötü giden talihinin bir türlü düzelmemesine işarettir.

Rüyada Metres Tuttuğunu Görmek

Rüyada metres tutmak, aile ve akraba ilişkileriyle yakından ilgilidir. Ailesiyle sorunlar yaşamaya, devamlı tartışmalarla karşılaşmaya, iyi olacağını düşündüğü şeylerin bile sonunun çok kötü olacağına yorumlanır.

Rüyada Kocanın Metresini Görmek

Rüyada birisinin veya kişinin kendi kocasının metresini görmek, rüyayı gören kişi açısından dertlerinden sıkıntılarından bir nebze olsun kurtulmaya, ferahlığa ermeye, yüzünün azda olsa güleceği olayların yaşanacağına delalet eder.

İlgili Makaleler

Rüyada Babanın Metresini Görmek

Rüyada babanızın metresini gördüyseniz, bu sizin için normal hayatınızda olan değişimleri gösterir. Kısaca söylemek gerekirse hayatınızın gidişatının kötü yönde değişeceğinin işaretidir.

Nazlim.NET / Rüya Tabirleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir