Rüyada Meme Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Meme Görmek

Rüyada meme görmenin anlamı, rüya tabircilerine göre kız çocuğunuzun olması, evli değilseniz de kısa bir süre sonra evleneceksiniz demektir. Memelerin çeşitli özellikleri çocuklarınızın sayısını da belirlemektedir. Meme rüyaları, lüks içerisinde ve herkesin imreneceği şekilde bir hayat yaşamak, etrafınızda size her zaman destek olacak olan iyi huylu bir kadını da temsil eder. Şimdi meme ile ilgili görülen diğer rüyalar ne anlama gelir onlara hep beraber bakalım.

Rüyada büyük memeli olduğunu görmek yani memelerinin çok iri olması, çok mal sahibi olmaya, evlatlarınızın hayırlı olmasına, geçim kolaylığına işaret eder. Pörsümüş memeler ise, üzüleceğinize ve bazı nedenlerden dolayı sıkıntıya düşeceğinize şeklinde yorumlanır.

Rüyada meme görmekRüyada meme görmek, aile ilişkilerinizin sorunsuz olmasına, çok çocuklu geniş bir aileniz olacağına, huzurlu ve rahat bir yaşam süreceğiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada erkeğin kadın gibi memeleri olduğunu görmesi, aklınız sayesinde rakibinizi kolayca alt edeceğinizi gösterir. Ayrıca böyle bir rüya o erkeğin maddi olarak zenginleşeceğinin de göstergesidir. Yine bu rüya bekarların evlenmesine, fakirlerin zengin olmasına, gençlerin ise uzun ömürlü olacağına yorumlanır.

Rüyada memelerinin olmadığını yada çok küçüldüğünü görmek, kız çocuklarınızın az olacağına yada hiç olmayacağına alamet eder. Rüyada tek memeli olduğunu görmek ise, kız evlatlarından birinin ölmesi şeklinde tabir edilir.

Rüyada Memeden Süt Gelmesi

Rüyada memeden süt gelmesi, rızkınızı helalinden kazanacağınıza ve bolluk içerisinde bir yaşam sürmeye işaret eder. Ayrıca, memelerden süt değil de su yada başka bir sıvı gelirse buda malınızı haram yollardan kazanmak olarak ifade edilir. Rüyada memelerden süt geldiğini görmenin, sağlıklı olmaya, evli olanların zenginleşmesine, kız çocuklarının çok uzun bir yaşam sürmelerine, yaşlı kadın için vefat etmeye, bekarların da evlenmesine gibi anlamları vardır. Erkek için memeden süt gelmesi, zenginlik ve uzun yaşam olarak yorumlanır.

Rüyada Meme Emdiğini Görmek

Rüyada meme emdiğini görmek, başka birisine ait olan malı istediğiniz kullanacağınıza veya mal sahibi olacağınıza yorumlanır. Bir kadının memesini emdiğini görmek, o kadının malından faydalanmaya işarettir. Rüyada meme emmek, rüya yorumcuları açısından kimin memesini emdiğiniz ile yorumu değişebilmektedir. Bir çocuğun meme emdiğini görmek, o çocuğunun ileride bol rızka erişeceğine delalet eder. Eğer emilen memeden süt yerine kan gelmesi durumu varsa, kazanılan mal ve mülkün helal olmayan yollardan edinileceğinin işaretidir.

Rüyada Meme Görmenin Diğer Anlamları ve Yorumları

Rüyada meme görmenin diğer anlamlarını ve yorumlarını da tek tek başlık açmak yerine burada toplamayı daha uygun buldum. Çok sayıda meme görmek, geniş bir aileye sahip olmaya, kazancını helal yollardan kazanmaya, refah içerisinde yaşam sürmeye delalet eder.

Rüyada meme ucunun kesildiğini görmek, kadın için malında ve servetinde azalmaya yada çocuklarından kız olanının vefat edecek olmasına işaret eder. Memelerin sarktığını görmek evladınızın ileride yokluk çekmeyeceğine ve zenginlik içerisinde olacağına yorumlanır.

Rüyada memeden gelen sütü başka birisi emerse, o kişinin hapse atılması şeklinde yorumlanır. Erkeğin rüyada memesinin uzun olması, hak ve hukuktan sapmaya, yanlış yollara girmeye şeklinde tabir edilir. Rüyada erkeğin memesi uzunsa, çocuklarından birisi vefat eder yada malının bir kısmını kaybeder fakirleşir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir