Rüyada Makine Görmek

Son Güncelleme: 11.09.2020 00:52

Rüyada Makine Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüya tabirleri yorumları

Rüyada görülen her tür makine çalışmayla ilgili olarak yorumlanır. Rüyada makine görmek, sanat ve ise işarettir. Rüyada çalışan bir makine görmek; işlerin yoluna gireceğine, güzel günlerin yaklaştığına, çalışan makinenin bozulduğunu görmek; işlerinizin bütün çabalarınıza rağmen bozulup yoluda gidemeyeceğine işarettir.

Rüyada Çamaşır Makinesi Görmek

Üzüntü, keder, mihnet ve sıkıntıyı ortadan kaldıran kimseye, insanlara öğüt veren vaiz ve mürşidlere delalet eder.

Rüyada Buhar Makinesi Görmek

Rüyada buharla isleyen bir makine görmek, dost veya akrabalarınızdan işlerinize dair köstekleneceğinize ve kötülük göreceğinize delalet eder.

Rüyada Fotoğraf Makinesi Görmek

Rüyada fotoğraf makinesiyle fotoğraf çekmek, yakın bir arkadaşınız tarafından hayal kırıklığına uğratılacağınız anlamına gelir. Fotoğraf çekmek, yakın bir arkadaşınız tarafından hayal kırıklığına uğratılacaksınız.

Rüyada Tesviye Makinesi Görmek

Greyder, buldozer gibi araçla bir yere yol açıldığını görmek zor ve çetin işlerin gerçekleşmesine, arzu edilen sonuca ulaşmak için gerekli yardımı sağlayacak insana delalet eder. Bu tür makine ile bir yolun bozulması ve ekili araziye zarar verilmesi, yollunda giden işleri karıştıran fesatçıya ve kıskanç kimseye yahut zalim yöneticiye delalet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir