Rüyada Kulak Görmek

Rüyada kulak görmek ne anlama gelir? Kişinin rüyasında kulak deldirdiğini temizlediğini görmesi rüya yorumcularına göre nedir?

Son Güncelleme: 22.12.2020 05:14

Rüyada Kulak Görmek

Etrafımızdaki sesleri duymamızı sağlayan işitme organımız olan kulaklar rüyada görülürse, alacağımız haberlerin işaretidir. Bu alacağımız haberler iyide olabilir kötüde olabilir. Rüyada kulak görmek, sizi asla yarıl yolda bırakmayacak bir dostunuz olacağına, anasına babasına hayırlı bir çocuk sahibi olmaya, işlemiş olduğunuz günahlardan tövbe etmeye yorumlanır.

Yine kulakların rüyada görülmesi, sonunda huzuru bulmaya, neşenizin ve sevincinizin hem sizde hem de ailenizde eksik olmamasına, helalinden kazanacağınız mala işarettir. Bu konuda rüya yorumcuları çevrenizde size diğer insanlara nazaran sizi daha çok üzerek zarar verecek birinin varlığına delalet edeceğini söylemişlerdir.

Rüyada kulak görmek, değişik rüya tabircilerine göre evlat sahibi olmaya, malınızdaki artışa ve iş yerinizdeki makamınızı yükselmesine olarak yorumlanmıştır. Şimdi kulak ile ilgili rüyaların diğer açıklamalarına bakalım.

Rüyada Kulak Deldirdiğini Görmek

Rüyada kulak deldirmek

Birinin rüyada kulak deldirdiğini görmesi, erkek için ayrı yorumlanmış kadın için ise daha başka yorumlanmıştır. Bir kadın rüyasında kulak deldirdiğini görürse, karşısındaki kişinin iç güzelliğine bakacağına, giyime kuşama görünüşe ve dış güzelliğe bakacağı anlamına gelir. Bu şekilde devam ederseniz asla mutlu olamazsınız.

Bir erkek rüyasında kulak deldirdiğini görürse, kendiniz olmak yerine herkesin dikkatini çekmek isteyeceğinize, bütün gözlerin üzerinizde olmasını isteyeceğinize alamet eder. Bunun sonucunda da çevrenizin size karşı tutumunun değişeceğine yorumlanır. Rüyada kulak deldirmek rüya yorumcularına göre, çok iyi anlaştığınız insanlarla yaşanacak sorunlara, çeşitli tartışmalar içerisine girmeye işaret eder.

Rüyada Kulak Memesi Görmek

Rüyada görülen kulak memesi, iyiliği, başarıyı ve mutluluğu gösterir. Ayrıca rüya tabircilerine göre rüyada kulak memesi görmek, doğruluktan ayrılmayan bir kişi olacağına ve iş hayatında yükselerek bir ofis sahibi olacağına yorumlanır. Ayrıca hayırlı bir evlat sahibi olmaya, toplumdaki saygınlığının artmasına ve yüzünün gülmesine, terfi almaya ve gelirinin artmasına delalettir.

Rüyada Kulağında Kir Görmek

Rüyada kulakta kir görülmesi, düşmanlarınıza karşı galibiyet elde edeceğinize, sizi yoldan çıkaranları kötü şeylere meyletmenize sebep olanları hayatınızdan çıkaracağınıza işarettir. Rüyada kulak kiri görmek, rüya tabircileri açısından zenginliğe, çok para kazanmaya, işlerinde başarılı olmaya, çok mutlu bir hayat süreceğine alamettir.

Rüyada Kulağının Koptuğunu Görmek

Rüyada kulağının koptuğunu görmek, karşınıza çıkan sonucu çok hayırlı olacak fırsatların değerlendirileceğine, kendisini zor durumda bırakan kişilere karşı yardım alacağına delalet eder. Rüyada kulak kopması rüya yorumcularına göre, sevdiği kişilerle mutlu olmaya, mutlu bir yaşam sürmeye, huzura ermeye, şansınızın yanınızda olmasına rivayet eder.

Rüyada Kulak Temizlediğini Görmek

Rüyada kulak temizlediğini görmek, duyunca sevinçten havalara uçacağınız bir haber işiteceğinize, görüşmediğiniz birisiyle yakında bir araya geleceğinize, birisine aşık olacağınıza yorumlanır. Rüyada kulak temizlemek rüya tabircilerine göre, hayatınızda negatif giden şeylerin düzelmesine, güzel ve alımlı bir kadına aşık olmaya, maddi olarak kazanç elde etmeye delalet eder. Bir başkasına göre de, iflas edeceğinize, çok para kaybedeceğinize şeklinde belirtilir.

Rüyada Kulaktan Kan Geldiğini Görmek

Rüyada kulaktan kan geldiğini görmek, rüya sahibinin etrafındakiler tarafından dedikodular çıkarılacağına, gerçek olmayan şeyler söyleneceğine, sizin bunları duyup huzurunuzun kaçacağına ve zor bir dönem geçireceğinize işaret eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir