Rüyada kaşınmak ne anlama gelir?

Rüyada kaşınmak ne anlama gelir? Rüyada tırmalanmak görmek sayfamızda, her yönüyle size gelecek olan zararı yada faydayı temsil eden, kaşımak yada tırmalamak rüyasını yorumlamaya çalışacağız.

İnsanın elleriyle vücudundaki herhangi bir yerde oluşan değişik bir hissi gidermek için orayı ovalaması işine kaşıma denmektedir. Peki rüyalarımızda bu durumu görür müyüz? Elbette her konuda olduğu gibi böyle bir şeyde rüyalarımızda bize görünmektedir. İşte burada böyle rüyaların anlamlarını açıklamaya çalışacağız.

Rüyada kaşındığını görmek

Rüyada kaşındığını görmek

Böyle bir rüyanın yorumu, kaşınanın siz mi başkası mı olduğu ile yakından ilgilidir. Kişinin rüyada kaşındığını görmesi, aile içerisinde çok sevilen birisinin vefatına yada çok üzüleceği bir olayın başından geçmesine işarettir. Rüyada kaşınmak, bazı rüya yorumcuları içinde mal kaybı olarak yorumlanır. Yani bu rüyaya göre, işlerinizin yavaşlamasından ve azalmasından dolayı git gide para kaybedecek daha sonra ise borçlanacaksınız.

Rüyada biri tarafından tırmalanmak

Kişinin rüyasında biri tarafından tırmalandığını görmesi, rüya sahibinin o kimseden büyük ölçüde fayda sağlayacağına işarettir. Açık bir şekilde ifade etmek gerekirse biri tarafından tırmalanmak, rüyayı gören için para kazanmak, refah içerisinde yaşamak, sıkıntı çekmemek manalarına gelir.

Rüyada kadın tarafından tırmalanmak ise, rüya sahibine o kadının ileride bir çok hizmeti dokunacak veya rüyayı gören kişi o kadınla evlenecek demektir. Tırmalanmak her zaman hayırlı şekilde yorumlanmış ve rüya gören kişiye çok istediği bir fayda gelecek şeklinde ifade edilmiştir.

Rüyada elinin tırmalanması

Rüyada elinin tırmalandığını görmek rüyasını yorumlamak için bu işlemi yapan kişinin kim olduğu bilinmesi gerekir. Elinizi tırmalayan akraba yada tanıdık biriyse o kişiden size yakında bir zamanda zarar gelecek demektir. Bazı rüya yorumcuları da rüyada tırmalanmak görmeyi para sahibi olmak olarak yorumlarlar. Kedi, köpek gibi bir hayvan sizi tırmalamışsa o zaman sizi çok kıskanan biri var demektir.

Rüyada kaşımak veya tırmalamak diğer anlamları

Rüyada kaşımak ve tırmalamak malda meydana gelecek zarara, birisinin kendisini kaşıdığını görmek, o kimseden kendine yahut akrabasından birine gelecek zarara işarettir. Rüyada iltihaplı yahut yaralı bir yeri kaşımak mal ve faydaya alamettir.

Rüyada kaşımak yahut kaşınmak, kısa süren bir haz yüzünden çok büyük bir zararı göze almaya, alnın kaşınması ölümün çok yaklaşmış olmasına delalet eder.

Rüyada birini tırmalayan kimse para kaybeder. Tırmalanan kimse ise para sahibi olur. Bir hayvanın tırmalaması ise hayvanına göre para veya kıskançlıktır.

İlgili Makaleler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir