Rüyada Kapıcı Görmek

Son Güncelleme: 13.09.2020 20:19

Rüyada kapıcı görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada kendinin yada başkasının kapıcı olduğunu görmek ne anlama gelir? Bu konu ile ilgili tüm göreceğiniz rüyalara cevaplar bulacaksınız.

İyiye, hayırlı işlere, gelirinin artacağına, güzel bir hayatı olacağına, sıkıntılarından kurtulacağına işaret edilen bu rüyayı daha geniş biçimde ele alalım.

Rüyada Kapıcı Görmek

Rüyada Kapıcı Görmek Ne Demek?

Kapıcı olduğunu görmek memuriyete, önemli bir göreve getirilmeye, bilinmeyen kapıcı işleri kolaylaştıran yahut kişiye zorluk çıkartan kimseye delalet eder.

Kısmet veren, kısmete neden olan kimsedir. Üniformalı kapıcı, çok önemli ve nüfuslu biridir.

Rüyada kapıcı görmek, halkın intizamını sağlayan ve idare eden kudretli bir kisi olarak tabir olunur. Rüyasında büyük bir devlet adamının kapıcısı olduğunu görmek, yakında işinin büyüyeceğine, tüccarsa kazancının artacağına memur veya isçi ise maaşının yükseleceğine, borçlu ise borcunu ödeyeceğine, alacaklı ise alacağını alacağına delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada kapıcı görmek iyi ve kötü insanların kendisine itimat ettiği ve istişare ettikleri büyük bir kimseye işarettir. Rüyada görülen kapıcı, sebeplerin geçersizliğine işarettir.

Rüyada Kapıcı Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Devlet dairesine işe başlayıp memur olacağınıza yada çok önemli görevlere getirileceğinize, eline bol para geçeceğine, para konusunda sıkıntı çekmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Kapıcı Dairesine Taşınmak Görmek

Kimsenin yapamayacağı işleri yapıp toplum tarafından saygınlık kazanacağına, geleceğinin parlak olacağına, önüne çıkan zorlukları kolaylıkla aşacağına, mesleğinde çok ilerilere gideceğine delalet eder.

Rüyada Kapıcı İle Kavga Etmek

Ömrünün sonuna kadar yetecek para kazanacağı bir işi başaramayacağına ama sıkıntılarının bir nebzede olsa hafifleyeceğine, zorluklardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Kapıcı İle Konuşmak

Canını sıkılacağı zamanlar olacağına, çeşitli tartışmalar neticesinde çok üzüleceğine ama ailesinin desteği sayesinde bunları aşacağına delalet eder.

Rüyada Kapıcı Dairesi Görmek

Zenginliğe, sorunlardan kurtulmaya, çevresi tarafından sevilen ve sayılan birisi olmaya, bolluk ve bereket içerisinde maddi anlamda sıkıntı çekmeden hayatını sürdüreceğine işaret eder.

Rüyada Melikin Kapıcısı Görmek

Rüyada melikin kapıcısını ayakta görmesi, kapıcıların siyasi hizmetlerinde sebatli ve devamlı olmalarına delalet eder. Melikin, onları oturdukları halde görmesi ise, kapıcıların hizmetlerinde tembel ve kusurlu olmalarına delalet eder.

Melikin kapıcısı, müjdedir. Melikin kapıcısı, iyi ve kötü insanların kendisine itimad ettiği ve istişare ettikleri büyük bir kimseye delalet eder. Rüyada görülen kapıcı, sebeplerin geçersizliğine delalet eder.

Nazlim.net / Rüya Tabirleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir