Rüyada Kan Aldırmak Görmek

Son Güncelleme: 04.09.2020 02:03

Rüyada Kan AldırmakRüyada Kan Aldırmak Ne Anlama Gelir?

Herkes hayatında bir kere dahi olsa kan aldırmıştır ve rüyada da görülmesi gayet normal bir durumdur. Rüyada kan aldırdığını görmek, kanın rengine göre anlamını değiştirmektedir. Peki rüyada kan aldırmak görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada kan aldırırsak bunun açıklaması ne demek? Hepsi bu yazımız içerisinde sizlerle olacak.

Rüya kan alınması hoş olmayan söz işitmeye; aldırdığı kanın siyah ve koyu renk çıktığını görmek manevi dirliğe ve vücut sıhhatine, sağ tarafından kan aldırmak malın, sol taraftan kan aldırmak dost ve tanıdıkların aramasına işarettir.

Kan almaya ya da aldırmaya niyet etmek günahlardan tövbe etmeye, kan alınmak amacıyla neşter vurulduğu ya da gerekli işlemler yapıldığı halde kanın çıkmadığını görmek işlerin bozuk olmasına; çocuğun kan aldırması sünnet olmasına, mahkumunki hapisten kurtulmaya, genç kızın kan aldırması evlenmesine, tanımadığı kadının kendinden kan alması bahtın açılmasına delalet eder.

Kan aldırmak şirket ortaklığına, yolculuğa, başarıya, düşmanlığa; emaneti iade etmeye, sözleşme yazmaya, memuriyete, edebiyatçı ve yazarlarla sohbet etmeye, güzel iş ve davranışlara, Kan alıcı, insanları kötüleyen birine delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir