Rüyada İlaç Görmek

Rüyada ilaç görmek ne anlama gelir? Kişinin rüyasında ilaç içtiğini görmesi rüya yorumcularına göre ne demek?

Rüyada İlaç Görmek

Rüyada ilaç görmek, kimsenin mutlu olmadığı şu dünyada mutlu olmaya, kötü giden şansının açılmasına, herkes tarafından tanınmaya ve itibar görüp saygı duyulmaya işarettir. Ayrıca rüyayı gören kişinin özellikleri hakkında da bize bilgiler vermektedir bu rüya.

Artık çok az insanda bulunan düzgün karakterli olduğuna, yerine göre konuşmasını susmasını bilen birisi olmaya, kısaca herkesin beğendiği özelliklere sahip olan birisi olarak görülür. Yine bu rüyaya dönecek olursak, kişinin hayatında olan dertlerden, onun kafasını yoran durumlardan kurtulmasına yorumlanmıştır.

İnsan tenine haricen sürülen ilaçlar dini hayatını ıslah etmeye, ilaç dini doğru ve halis olarak yaşamaya, faydalı ilme, öğüt dinlemeye, ferah ve sevince yorumlanır. Rüyada uyku ilacı içmek, yaşadığınız sıkıntılı günlerin sonunda mutlaka rahata ve huzura kavuşacağınıza yorumlanır.

Rüyada İlaç İçmek

Rüyada ilaç içtiğini görmek, tadının nasıl olduğuyla yorumu değişen bir rüyadır ve tadı acı kötüyse alacağınız kararları aceleyle vermemeye iyice düşündükten sonra kararınızı öyle vermeye dikkat çeken uyarıcı niteliğindedir. Bazılarına göre ise rüyada ilaç içmek korkularla yüzleşmeye ve sırların ortaya çıkmasına alamettir.

Yeni nesil rüya yorumcuları ise bu konuyu, zor şartlara dayanmaya, kişinin azmi ve hırsı sayesinde dertlerinden sıkıntılarından kurtulmasına, hastaysa şifasını bulacak şeklinde yorumlamışlardır.

Rüyada İlaç GörmekRüyada ilaç görmek, toplumdaki kurallara uymaya, iyi bir insan olmaya, ahlaklı davranmaya, Kur’an öğrenmeye ve okumaya delalet eder.

İlaç içmek rızka, ilacı yutarak almak günahkarın tövbe etmesine, inançsızın hidayet bulmasına, cahilin ilim meclislerinden istifade etmesine yahut faydalı kitap okumasına, fitil kullanmak gizli sırları öğrenmeye, bir meselede bilgi araştırmaya, müshil ilacı sıkıntının geçmesine delalettir.

Titamin sağlıklı kimse için güce ve güzel rızka, hasta için iyileşmeye, kullanımı veya yutulması zor ilaç çabuk iyileşmeye, burna ilaç çekmek bir şeye öfkelenmeye alamet eder.

Rüyada İlaç Almak

Rüyada ilaç satın aldığını görmek, durumunuzun eskiye nazaran hem maddi şekilde hemde manevi şekilde iyileşeceğine yorumlanır. Ayrıca ilacı eczaneden değilde birisinden alırsanız, o kişinin sizi aldatacağına veya size karşı planları olduğuna delalet eder.

Rüyada İlaç Satmak

Rüyada ilaç sattığını görmek yada vermek, sizin hakkınızda edilecek dedikodulara ve başarılı olacağınız yeni bir işe başlayacağınıza alamet eder. Kısaca etrafınıza dikkat etmeli çevrenizdeki insanlara karşı temkinli olmalısınız.

Rüyada İlaç Kutusu Görmek

Rüyada İlaç Kutusu Görmek

Rüyada ilaç kutusu görmek, rüyayı görenin hoşuna gidecek ve kendisi için yararlı olacak bir bilgiyi öğreneceğine, bu bilgiyi etrafındakilerle paylaşacağına işarettir. Bazılarına göre ise, onun psikolojisini bozmak onu üzmek amacıyla kendisine kadar gelen bu sözü umursamayacağına yorumlanır.

Rüyada İlaç Yutmak

Birinin rüyasında ilaç yuttuğunu görmesi, hayatın insan üzerine yüklediği ağır yüklerin azalmasına yada yok olmasına, rahatlığa huzura ermeye, zor zamanların geride kalıp güzel günleri yaşamaya başlamaya yorumlanır.

Rüyada İlaç Yazdırmak

Rüyada ilaç yazdırmak, insanı hem bedenen hemde zihnen yoran zamanlardan sonra bu stresli ortamı bırakıp bir süre dinlenmeye çekilmeye, kafasını dinleyeceği sakin bir ortama kavuşacağına delalet eder.

Nazlim.NET / Rüya Tabirleri

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir