Rüyada Darbuka Görmek

Rüyada darbuka görmek, darbuka çalmak ne anlama gelir? Darbuka görmenin anlamı, beklenen bir haberin size ulaşması demektir.

Rüyada darbuka görmek

Darbuka, rüyalarda çok fazla görülmez ama çalınan yerlere giden yada eğlence mekanlarının ortamını bilen insanlar bazen görürler. Kadehi andırmasından dolayı bu ismi alır ve düm tek diye iki ses çıkarır.

Darbuka görmenin anlamı, beklenen bir haberin size ulaşması demektir. Bir çok tezatlık içeren anlam barındırdığı için darbuka rüyasını o şekilde ele almaya çalışacağız.

Rüyada darbuka görmek, üzüleceğiniz durumlara, bekarsanız evleneceğinize, herkesin tanıdığı birisi olmaya yorumlanır. Ayrıca, darbuka rüyası, uzun zamandır görmediğiniz birisini göreceğinize ve hediye alacağınıza işarettir.

Rüyada darbuka görmek şu anlamalara gelmektedir:

  • Üzülmek.
  • Kederlenmek.
  • Ün sahibi olmak.
  • Evlenmek.
  • Hediye almak.
  • Kavuşmak manalarına gelir.

Rüyada darbuka çalmak

Rüyada darbuka çalmak

Rüyada darbuka çaldığını görmek, birileri ile konuşurken istemediğin şekilde ona söylediğin cümleler yüzünden güç duruma düşmek anlamına gelir. Rüyada darbuka çalmak, iş yaşamında yaşanacak olan gelişmelere işaret eder. Ayrıca uzaklardan alınacak bir haber yüzünden mutlu olacaksınız demektir. Tüm bunlara bakıldığında rüyada darbuka çalmanın anlamı, kişinin istek ve arzularına kavuşması demektir.

Rüyada darbuka çalan birini görmek ise, fazla yorulmadan hayatın zevklerinden mahrum kalmadan iş hayatının yolunda gitmesine alamettir. Yaşadığınız hayattan zevk alacak, eğlenerek yaşamın tadını çıkaracaksınız demektir. Rüyada darbuka çalıp oynamak ise, iş hayatında meydana gelecek zararın habercisidir.

Rüyada darbuka patlatmak

Rüyada darbuka patlattığını görmek, düzgün giden işlerde bozulma, beklenmeyen gelişmelerle hayatının alt üst olması demektir. Kısaca yolunda giden işlerinizde aksamalar olacak anlamına gelir. Rüyada darbuka patlatmak, maddi olarak zor durumda kalmaya, işlerin aksaması yüzünden borçlanmaya işarettir. Patlamış darbuka rüya yorumcularına göre hayırlı değildir ve dikkatli olunmalıdır.

Rüyada darbuka sesi duymak

Rüyada darbuka sesi duymak, hayatınızdan bezmiş ve aile ilişkileriniz kötü durumdayken evinize gelen haberle mutlu olacağına delalettir. Rüyada görülen darbuka sesi, müjdeli haber ve evlilik manalarına gelmektedir. Yakında evlenerek mutlu bir aile hayatına adım atacaksınız.

Rüyada dümbelek görmek

Rüyada dümbelek görmenin yorumu, uzaklara gönderdiğiniz yada uzaklarda yaşayan biri yanınıza ziyarete gelecek demektir. Açık şekilde ifade etmek gerekirse, beklediğiniz birisi sonunda eve dönecek demektir. Rüyada dümbelek görmek, okuması yada iş için sizin yanınızdan ayrılan sevdiğiniz birisinin yanınıza geleceğinin işaretidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir