Rüyada Cıva Görmek

Rüyada civa görmek ne anlama gelir? Kişinin rüyasında civa topladığını görmesinin anlamı ve yorumu nedir?

Rüyada cıva görmenin anlamı ve yorumu

Rüyada cıva görmek, rüya yorumcuları açısından hastalığa yakalanmak ve bir nedenden dolayı acı içinde olmak olarak yorumlanmıştır. Bazıları ise size aceleyle gelen bir haber olarak yorumlarlar. Beklenmedik bir anda insanın karşısına çıkacak olan fırsat da diyenler olmuştur.

Rüyada cıva görmenin yorumu, düşmanlarınız size devamlı baskı yapacağı için üzüntülü ve mutsuz olacaksınız demektir. Ayrıca sağlığınıza dikkat etmeli ve sağlı bir şekilde beslenmeye özen göstermelisiniz.

Yine bazılarına göre civa görmek, başladığınız bir işin yarım kalacağına, aşk işlerinde ise istediğiniz sonuçları alamayacağınıza işarettir.

Rüyada cıva almak, gerçekleştirmeyi çok istediğiniz işlerinizde aksamalar olmasına yada durmasına ve olmasını umut ettiğiniz hayallerinize ulaşamayacağınıza alamettir.

Rüyada civa toplamak, ilerleyen zamanlarda aceleyle bazı işleri yapmaya çalışacağınıza ve bu hızlı hareketiniz yüzünden işlerinizi planlı programlı yapamayacağınıza işarettir.

Rüyada civa yemek, üzülmeye, kederlenmeye ve psikolojik açıdan kötü bir durumda olmaya delalettir. Rüyada ağızda civa görülmesi, çok çabuk şekilde kandırılmaya alamettir.

Rüyada civa zehirlenmesi, yakın bir zamanda sizin başınıza yada ailenizden birisinin başına gelecek olan kazayı önceden haber verir.

Rüyada cıva içtiğini görmek, kimsenin bilmemesi gereken sizi hakkınızdaki gizli bir sırrınızı herkesin öğreneceğine alamet eder. Civa içmek, bu öğrenilen sırrınız yüzünden zor günler geçireceksiniz demektir.

Elinde civa olduğunu gören kimsenin dinde tereddüt etmesine, nefsine uyan haline ve itimat edilmeyen kimse olduğuna işarettir. Rüyada göl halinde bulunan civanın içine girip bir şey çıkardığını gören, karısı tarafından hileyle aldatılır.

Civa sattığını görmek, kadınların hilesinden emin olmaya delalet eder. Cıvayla üstü başı kirlendiğini gören, kadınların etkisi altına girer. Bir çok cıvası olduğunu görmek, kadınların mali ile zengin olacağına delildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir