Rüyada Çıra Görmek

Rüyada çıra görmek ne anlama gelir? Kişinin rüyasında çıra görmesinin anlamı ve yorumu nedir? Rüya yorumcuları çıra görmeyi nasıl açıklamışlardır?

Rüyada Çıra Görmek Neye Çıkar?

Eski zamanlarda oldukça fazla kullanılan ve günümüzde de bazı yerlerde hala sobaların içindeki odunları yakması için kullandığı yanıcı maddelerden biridir. Çam yada benzeri durumdaki ağaçların yanmaya yarayan kısmına verilen isim olan çıra, rüyada görülürse birisine olan özleminizi belirtir.

Rüyada çıra görmek, uzun zamandır yokluğunu hissettiğiniz birisi ile konuşma yapacağınıza yada uzun zamandır beklediğiniz bir yerden gelecek olan haberlerin işaretidir.

Kendinizi bir çırayı yakarken görüyorsanız ve çıranın bu yanmasıyla etrafınızda bir aydınlanma oluşuyorsa, hasretini çektiğiniz kişiye sonunda kavuşacağınıza ve onun sizin yanınıza geleceğine alamettir. Maddelerle çıra görmeyi açıklamak gerekirse şunları yazabiliriz.

1. Arkadaşlarınla eğlenceli sohbet etmek.
2. Sevdiğiniz kişinin yanınıza gelecek olması.
3. Üzüntü ve acı duymak.
4. Üzüntüleriniz sebebiyle hastalanmak.
5. Ailesini seven birisi olmak.

Rüyada çıra görmekRüyada çıra görmek, üzüntülerin ve sıkıntıların yok olması, aile içerisinde neşenin ve huzurun hakim olması, çeşitli zorluklardan sonra istediğini elde etmek anlamına gelir.

Rüyada Çıra Kesmek

Kişinin rüyasında çıra kestiğini görmesi, yakın bir zamanda hayatınızda olacak değişikliklerin habercisidir. Bu yoruma göre, evlilik yada söz gibi bir hazırlık aşamasına girebilirsiniz. Eğer evli değilseniz ve hayatınızda birisi varsa ondan gelecek bir teklif ile yakında hayırlı gelişmeler içerisinde bulunacaksınız.

Rüyada çıra kesmek, kötü günlerin geride kalmasına, kişini hiç olmadığı kadar huzurlu olmasına, maddi sorunları geride bırakıp borçlarını ödemeye alamet eder.

Rüyada Çıra Yardığını Görmek

Birinin rüyasında çıra yardığını görmesi, kendinize çeki düzen vereceğinize, hiç bir şeyi umursamadan bir yaşam sürerken sorumluluk yüklenmeye başlayacağınıza, mutluluk içerisinde olacağınıza işaret eder. Rüyada çıra yarmak, rüya yorumcularına göre, karşınıza çıkacak olan işle alakalı gelişmeler sayesinde kariyerinizde yükselme yaşayacak, 3 yada 4 yerden iş teklifi alacaksınız demektir.

Rüyada Çıralı Odun Görmek

Kişinin rüyasında çıralı odun görmesi, özlemini çektiğiniz birisine olan hislerinizi, onu çok sevdiğinizi ve dönmesini sabırsızlıkla beklediğinizi ifade eder. Rüyada çıralı odun görmek, bazıları içinde, birisiyle tanışıp yeni bir gönül işine girmek ve ayrı kaldığınız dönemde ona karşı olan özlem demektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir