Rüyada Çatlamak Görmek Ne Anlama Gelir?

Son Güncelleme: 06.01.2021 06:06

Rüyada çeşitli yerlerin çatladığını görmek tabirciler tarafından pek iyi şekilde yorumlanmamış sizi üzecek zor zamanlar geçirmenize sebep olacak durumların olacağı anlamı çıkartılmıştır.

Rüyada Çatlamak Görmek

Rüyada Çatlamak Görmek

Rüyada yerlerin yada toprak gibi benzer şeylerin çatladığını görmek, işlerinizde sıkıntılı günler geçireceğiniz durumlar olacağını gösterir.

Bu rüyayı daha iyi anlamak için rüyada gördüğünüz diğer nesnelerin yada diğer hissi durumlara da bakmanız gerekiyor. Çünkü tek başına anlamı burada okuduğunuz gibi kısaca yapılmış.

Sizi güç durumda bırakacak canınızın sıkılacağı, bunalacağınız, maddi açıdan sıkıntıya düşeceğiniz bir zaman dilimi içerisine gireceğini anlatır çatlamak.

Çatlamak kelime anlamı olarak, nesnelerin ayrılıp dağılamaması durumuna denmektedir. Lütfen rüyanız içerisinde gördüğünüz diğer şeyleri de sitemizde arayarak ne anlama geldiğini öğreniniz.

Rüyada çatlak görmek veya cam, tabak, bardak vs. çatlaklığı kadın cihetinden gelecek üzüntüye yahut hanımını üzmeye, duvar, tavan vs. çatlağı erkek için üzüntü ve kedere, çatlağı kapamak iş ve diğer hususlardaki gedikleri kapatmaya delalet eder.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 5 / 5. Kullanılan oy: 1

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir