Rüyada Bomba Görmek

Rüyada bomba görmek, kimsenin bilmemesi gereken çok gizli bir sırrın yada yapılan bir işin ortaya çıkması anlamına gelir. Bazılarına göre ise bu rüya, işinize yaramayacak bir iş için para harcamak ve maddi sıkıntı çekmek demektir. Kişinin rüya içinde bomba görmesi, çok şaşıracağı bir olayın başına gelmesi demektir.

Rüyada bomba sesi duymak, birileri hakkında yada kendinizle ilgili duyulmaması gereken olay yada bilgilerin başkaları tarafından size şantaj amaçlı kullanılması şeklinde yorumlanır.

Rüyada bir bombanın patladığını görmek, rüya sahibine bir şey olmamış ise, gizlenen bir sırrının açığa vurulması manasına gelir. Bu bomba rüya sahibini yaralamış ise bu isten zarar göreceğine işarettir.

Rüyada elindeki bir bombayı patlatmak için bir yere attığını görmek, başkasına ait bir sırrı açıklayacağına şeklinde yorumlanır. Rüyada eline bomba alan kişi, başkaları için zararlı olabilecek bilgilere erişir.

Rüyada bir meydanda bir bombanın patladığını ve etrafına zarar verdiğini görmek, o yer halkının bir hükümet isinden dolayı zarara uğrayacaklarına yahut kötü bir haber alacaklarına delalet eder.

Rüyada patlamış bomba görmek, fakirliğe ve işlerin bozulmasına işarettir. Büyük bir bomba görmek işlerini birinin emri altında yönetmeye alamettir.

Bomba satmak zenginlik içinde bir yaşama işarettir. Bir yeri bombalamak saygınlığın artmasına yorumlanır.

Bomba satın almak sağlığın hafif şekilde bozulacağına, kutu içinde bomba görmek sıkıntılı günlerin geldiğinin habercisidir. Bombayı kurcalamak bir tehlikeyle karşı karşıya olmaya yorumlanır.

Rüyada el bombası görmekRüyada el bombası görmek

Rüyada el bombası görmek, sadik bir arkadaş veya iyi bir hizmetçi ile yorumlanır. El bombası bir sır yüzünden aile içinde kavgalara işarettir. Rüyada elinde bir el bombasının bulunduğunu görmek, devlet büyüğünden bir fayda göreceğine işarettir. Birine el bombası attığını gören, o kimse hakkında fena bir söz söyler. Birini el bombası ile yaraladığını gören, o kimseye bir iftirada bulunur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir