Rüyada Bıldırcın Görmek

Yakalaması çok zor küçük ve doğada görülmesi neredeyse imkansız olan kuş türlerinden bıldırcın rüyada görülürse ne anlama gelir? Rüyada bıldırcın yavrusu görmek ne demek?

Canlı olarak doğada görmenin imkansız olduğu bıldırcın fark edilmemesi sayesinde insanlar tarafından petshoplar hariç rast gelinen bir kuş türü değildir. Kendi etinin yanında bıldırcın yumurtası da tüketilmekte ve insanlar için şifa kaynağı olduğu söylenmektedir. Ülkelere göre değişen türleri vardır ve ülkemizde İzmir, Manisa, Gaziantep gibi illerde üretimi yapılmaktadır. Rüya içerisinde bıldırcın görmek ise, rızkın bolluğuna, rütbede azalmaya yani üst rütbeden bir alt kademeye düşmeye, geçimini sağlamakta zorlanmaya işarettir demişlerdir.

Rüyada Bıldırcın Görmek Ne Anlama Gelir?Rüyada bıldırcın görmek, başkalarından duyacağınız güzel sözlere, aniden gelecek olan hayırlı bir habere ve geçimini sağlamaya yetecek kadar helal rızka işaret eder demişlerdir. Bunlardan başka daha bir çok size güzel gelecek gelişmelerin habercisidir ve hepsini burada anlatmaya çalışacağız.

Rüyada bıldırcın görmenin yorumu bazılarına göre ise kötü anlamdadır. Size iyi göründüğü halde aslında kötü niyetleri olan karşınıza çıkacak bir adamdır demişlerdir. Bu sebeple malda azalma yaşamaya, iş yerinde rütbenizin düşmesine ve verilen nimetler için şükürsüz olmaya gibi olumsuz yorumları yapılmaktadır ve dikkat edilmesi tavsiye edilmektedir.

Rüyada bıldırcın kuşu görmek, hiç umulmadığı bir anda eline geçecek yüklü miktarda paraya ve mala, size yakın olmayan birisinden gelecek olan mala işarettir. Ayrıca rüyada görülen bıldırcın kuşu, üzüntü, keder ve sıkıntıyı def etmeye, düşmandan kurtulmaya ve vaadini yerine getirmeye işaret eder.

Rüyada Bıldırcın Yumurtası Görmek

Rüyada görülen bıldırcın yumurtası sizin için çok hayırlı bir rüyadır. Kişinin karakterinin güzel olduğuna, kötü niyetli olmamasına ve sözünün eri birisi olduğuna gibi anlamları çıkar. Bunların yanında sizin ahlakınıza düşkün olduğunuza, kalbinizin güzel olmasına ve namusunuza düşkün birisi olmanıza işarettir demişlerdir.

Rüyada Bıldırcın Yavrusu Görmek

Bu dönemde çok zor olan şeylerden birisi de kişinin evlatları ile iyi geçinmesidir. Rüyada görülen bıldırcın yavrusu, ahlakı güzel, iyi huylu, anasına babasına hayırlı bir evladınız olacağına işarettir. Bazıları bu evlat erkek olacak demişler ve sizi iyi günde de kötü zamanlarda da yalnız bırakmayacak demişlerdir.

Rüyada Bıldırcın Yakalamak

Sizin uyanık ve akıllı olmanız sayesinde karşınıza çıkan büyük yada küçük fırsatları lehinize çevireceğinize, iyi planlar yaparak beklediğinizden de büyük paralar kazanacağınıza işarettir.

İlgili Makaleler

Rüyada Bıldırcın Yemek

Rüyada bıldırcın eti yediğini görmek, kadın yada erkek olsun bekarsanız yakında evleneceğinize delalet eder. Beklenmeyen bir yerden para gelmesine, ihtiyaçlarının kolay şekilde temin edilmesine alamet eder.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir