Rüyada Anten Görmek

Rüyada anten görmek ne anlama gelir? Anten rüyası, yetenek ve becerilerinizi ortaya çıkarma şansına sahip olacağınız yeni bir döneme gireceğinizi işaret eder.

Rüyada anten görmek ne anlama gelir?

Yerden çok yüksek bir yere kurulan ve aldığı sinyalleri herhangi bir alıcıya iletmeye yarayan aracın ismi olan anten rüyada görülürse, sizin için yepyeni bir dönemin habercisidir.

Anten rüyası, yetenek ve becerilerinizi ortaya çıkarma şansına sahip olacağınız yeni bir döneme gireceğinizi işaret eder. Hayatınızı olumlu açıdan baştan aşağı değiştirecek anten rüyası ile yenilikler de beraberinde gelecek demektir.

Rüyada anten görmek, rüya tabircilerinin büyük bölümü için karşınıza çıkacak olan fırsatı ifade eder. Bu rüya ile siz uzun zamandır beklediğiniz ve insanlara ancak bu şekilde kendimi gösterebilirim dediğiniz fırsatları yakalayacaksınız.

Rüyada anten gören kimse, beklemediği bir yerden yada birisinden çok mutlu olacağı bir haber alır. Sizi çok sevindirecek bu haberi yakınlarınızla ve ailenizle paylaşacaksınız. Bir takım rüya yorumcuları anten görmenin yorumunu sevilmeyen bir kişi ile karşılaşmak olarak yorumlarlar.

Eve anten kurmak, uzaktaki bir akrabanızdan haber alacağınıza veya beklediğiniz bir işinizin olacağına işarettir.

Rüyada anten düzeltmek veya ayarlamak ise, saygın bir tanıdığınızdan bir iş için yardım istemek ve yapacağınız bir işten çok para kazanmak anlamına gelir.

Rüyada televizyon anteni görmek, size değer veren kişilere doğru ve yanlışı anlatacak onları doğru olanı yapmalarını tavsiye edeceksiniz demektir.

Rüyada çanak anten görmek, ülkenizle alakalı çok önemli gelişmeler olmasına ve önemli görevlerdeki birinin görevini bırakacağına işarettir.

Rüyada kırık anten görmek, çevrenizi terk edeceğinize ve yakında kendinizi geliştirebileceğiniz bir ortama sahip olacağınıza alamettir.

Rüyada uydu anteni görmek, kendi işiniz olsun diye başkalarını kullanacağınıza, hedeflerinize ulaşmak için her yolu mubah sayacağınıza işarettir.

Rüyada anten kablosu görmek, araları bozuk olan tanıdığınız birilerini barıştırmaya, etrafınızda saygı gören birisi olacağınıza delalettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir