Rüyada Alev Görmek Ne Anlama Gelir?

Son Güncelleme: 15.12.2020 04:46

Rüyada Alev Görmek Ne Anlama Gelir?

Alev, ani ve şaşırtıcı haberdir. Rüyada alev görmek, uyarı içeren rüyalar arasındadır. Böyle bir rüyayı gören dünyada işlediği günahları affettirmek için daima dua etmeli ve tövbeye varmalıdır.

Rüyada harlı bir alev görmek, önceleri kötü giden bir işin sonradan düzeleceğini gösterir. Alevle bir yerinin yanması, tıbbi bir operasyona işarettir. Yangın alevi, iyi bir haberin işaretidir.

Rüyada alev görmek, rüyayı gören kişinin hiç beklemediği bir anda çok uzak bir yerden gelecek ve şaşırtıcı ve bir anda birçok şeyi değiştirecek bir habere delalet eder. Yapılan işin ya da gerçekleştirilen çalışmaların tüm çabalara rağmen meyve vermemesine, ancak gösterilecek sabır ve azimle eski haline döneceğine işaret eder.

Bir kimse rüyada, insanların başına toplanmış olduğu alevli ateş görse, onların bereket ve bolluğa nail olmalarına işaret eder.

Rüyada alevde yanmak, rüya sahibinin kötü ve kendini bilmez davranışlarından rahatsız olan arkadaşlarının arkadaşlıklarını bitirip gitmesine ve rüyayı gören kişinin yalnız başına kalmasına yorumlanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir