Rüyada Afiş Görmek

Son Güncelleme: 12.02.2021 15:11

Rüyada Afiş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen afiş gibi şeyler size söylenen veya söylenecek olan yalanları simgeler. İnsanların size söylediklerine daha fazla dikkat edin ve fazla güvenmeyin.

Rüyada afiş görmek, kendiniz hakkında insanların öğrenmesini istediğiniz bir şey için veya onların dikkatini çekmek için yapacağınız şeyleri ifade eder. Her türlü afiş, gizli tutulan sırların açığa çıkmasına ve bundan dolayı sıkıntıya girmeye delalet eder.

Rüyada afiş asmak günahların affedilmesine, hatalardan tövbe etmeye, ömrün uzun olmasına tabir olunur. Rüyada afiş yapıştıran kişi, başkasının emeğinden pay alır.

Rüyada film afişi görmek, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak özlediği ferahlığa, yardım alarak umduğu temiz rızka, zamanla hasret duyduğu iyiliğe, zorluklarla mücadele ederek hak edilen başarıya, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak gözlediği onura işaret ettiği söylenir.

Parlak ve renkli afiş, sağlık ve mutluluğun bir işaretidir. Kendi bedenine ve ruhuna bakmayı ihmal etme. Karanlık ve sıkıcı bir poster görürseniz, bu rüya normalde endişe verici ve kötü haberi öngörür.

Rüyada afiş dağıtmak, sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, işlerin yoluna gireceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına işaret eder.

Rüyada afişleri kazıdığını veya yırttığını görmek, hükumetle ya da ticari rakiplerle tartışacağın anlamına gelir. Rüyada her hangi bir şeyi bir yere, bir afişi duvara yapıştırmak, itibar ve şerefe sürülen bir leke ile yorumlanır. Yaftayı duvardan sökmek bu iftiralar için tedbir alındığı manasına gelir.

Her türlü afiş, gizli tutulan sırların açığa çıkmasına ve bundan dolayı sıkıntıya girmeye delalet eder. Rüyada afiş yapıştıran kişi, başkasının emeğinden pay alır.

Rüyada duvarda bir afiş veya gazetelerde ilan görüp okumak, hayatınızın bir düzene gireceğine; rüyada bir şey için sizin ilan verdiğinizi görmek ise, bir iş kurma hazırlığında olduğunuza veya evlenmek arzusunda bulunduğunuza işarettir.

Rüyada yafta görmek; kişinin önemli bir duruma geleceğine işaret eder. Kişi ölüm ilanı okursa ömrü uzun olur. Kişi gazeteye ilan verirse kendi gayreti, çalışması ve atılganlığı sayesinde başarılı olur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir