En iyi 10 Makyözden Makyaj ÖneriLeri

Dünyadaki En iyi 10 Makyözden Makyaj ÖneriLeri

Makyaj tekniklerini iyi bilen yani bu işin ustaları makyaj hakkında bizlere enteresan tüyolar vermişler arkadaşlar. Peki nedir bu tüyolar işte makyözlerden makyaj teknikleri :

Dünyaca ünlü Makyözlerden makyaj önerileri makyaj teknikleri sizler için bu sayfada Oldukca ilginizi Çekicek bu konuya hep birlikte göz gezdirelim bakalım ünlü makyözleirn makyaj sırları nelermiş hep birlikte öğrenelim

Kaş pudrası her ne kadar doğal gösterse de etkisi uzun süreli değildir.Hepiniz mi yaşıyorsunuz bunu?Öyleyse ilk olarak kaş kalemini açın ve parçalarını pudranın içine atın. Böylece kalemin kalıcı balmumu etkisiyle pudranız uygulayacağınız yere yapışacak ve uzun süreli etki sağlayacaktır.

Tia HebronSandy SpringsGA

Fondoteni uyguladıktan sonra avuçiçlerinizi 1 dakika birlikte ovalayın. Sonra alınburun yanak ve çene bölgesine iyice uygulayın. Ilık uygulamayladaha doğal ve kıskanılır bir makyaja sahip olacağınızdan da emin olun.

Sherri Hubner SnogualmieWA

Yorgun görünen gözlerde kırmızılığı ve solgunluğu azaltan mavi renkte göz kalemi veya far kullanın. Mesela hafif gri renkte farla koyu mavi veya dumanlı gri renkte kalemi beraber kullanabilirsiniz. Mor gibi kırmızı özlü kırmızılığını daha çok ortaya çıkaracak renklerden kaçının.

Barbara Stone NYC

Görüntünüzü aşırı abartılı yapmamanın en belirgin yolu: Önce arka fondan başlayın. Mesela fondoteninizi uyguladıktan sonra göz makyajından önce allık ve rujunuzu sürün. Böylece yüzünüz daha parlak görünecek ve az bir gölgelendirme göz kalemi ve maskarayla aşırıya kaçmayacaksınız.

Ricki Gurtman Morgan VilleNJ

Uzun ve yoğun kirpikler için iki maskara kullanın. Önce içindeki kremle kirpiklerinize hacim veren volume maskarayı kirpik başlangıcından başlayarak sürün. Biraz kuruması için bekleyin ve daha sonra içindeki jel ile kirpiklerinizin kıvırcıklaşmasını önleyen uzatıcı maskarayı uygulayın.

Tanya Millet Victorville CA

Eğer rujunuzu yanına almayı unuttuysanız korkmayın. Dudak kremini bir parça alıp pembe pudra veya fara bastırın ve dudağınıza uygulayın. Dudaklarınız daha parlak ve kalıcı olacaktır.

Wendy LickChicago.

Makyajda kapatıcınızı sadece gözaltı morluklarınıza sürmeyin. Fondoteninizden bir açık tonda sarı bazlı kapatıcıyı kirpik çizgisine olabildiğinde yakın şekilde göz çukurlarına ve burun etraflarına hafifçe sürün.

Bobbi Brown

Sıcak su ince kirpiklerin bükülme özelliğini arttırdığı ve kopmasını engellediği için banyo sonrası hemen kirpik kıvırıcısını kullanınız.

Kimberly Soane Newyork City.

Size hayran bakışlar mı görmek istiyorsunuz? Önce kirpik çizgisiylegöz kapağındaki çizgi arasında boşluk olmamasına dikkat edin. Önce toz şeklinde farı veya göz kaleminizi uygulayın. Daha sonra kirpik çizgisine olabildiğince yakın şekildegöz kapağını kaldırın ve göz kalemiyle hafif vuruşlar yapın. Böylece gözlerinize ve kirpiklerinize anlam katmış olursunuz.

Ellice Schwab NYC

Kanıtlanmış bir tavsiye: Göz veya dudak kalemini uygularken dirseklerinizi mutlaka rahat edecek bir yere yaslayın (masa gibi) ki daha rahat ve doğru sürebilesiniz.

Shelby Sterrett San Diego.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir