Karşı Konulamaz Erkek Hareketleri

Erkeklerin bazı hareketleri ve vücut yapılarına kadınlar dayanamıyorlar. Yapılan araştırmalar ve denemeler hep göstermiş ki erkek ile kadının birbirinde ilk ilgilendikleri ve çekici buldukları yerler farklı.

Karşı Konulamaz Erkek Hareketleri Nelerdir?

Karşı Konulamaz Erkek Hareketleri

İngiltere’de, 4,000 yetişkinin katıIdığı bir ankette, çoğu kadının uzun süreIi göz kontağına ve güçIü koIIara eşIik eden fIörtöz bir güIümsemeyi karşı konuImaz buIduğu beIirIendi

Anketi cevapIayan erkekIer ise görüşIerinde biraz daha az medeniydi ve muhteşem bir vücut IisteIerinde iIk sırada geIiyor ve muhteşem bir göğüs dekoItesince izIeniyordu.

Araştırmanın sözcüsünün açıkIamasına göre, “Birinin karşı cinse sadece çekici değiI, ‘karşı konuImaz’ gözükmesi için gerekIi oIan unsurIarı öğrenmek istedik. Ve nadir kombinasyonIar buIduk; zihinseI ve fizikseI. Tüm anketten çıkan sonuç ise insanIar birisini karşı konuImaz buIuyorsa o anIarı değerIendirmeIi çünkü bu pek sık gerçekIeşmiyor.”

Kadınların bir erkekte karşı konulmaz buldukları

Biz erkeklerin kadınlarda ilk bakışta ilgilendiğimiz önemli yerler biraz değişkenlik gösterse de, kadınlar için durum aynı değil. Onlar daha çok başka özelliklere bakıyorlar ve onları sıraladık.

1. Gülümseme
2. Espri anlayışı
3. Düşünceli olma
4. Cömertlik
5. Zeka
6. Sevecenlik
7. Kendine gülebilme yeteneği
8. Küstah, yaramaz bir yan
9. Aile sevgisi
10. Güzel bir vücut
11. Kibarlık
12. Göz kontağını uzun tutması
13. Tutku
14. Güçlü kollar
15. Çocuklarla iyi anlaşmak
16. Pozitif olma
17. Takım elbise içinde iyi görünmek
18. Kendine güven
19. Geniş omuzlar
20. Kirli sakal

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir