Kadınlar Eşlerinden Neleri Gizler?

İnsanların sırlarının olması normal bir durumdur ama aile içinde eşlerin birbirinden bazı şeyleri gizlemesinin özel sebepleri olduğu açıktır. Özellikle kadınların eşlerinden gizledikleri şeyler nelermiş bu yazımızda okuyacaksınız.

Hemen tahmin edeceğiniz gibi ilk sırada yaptıkları alışverişler gelir ama bunlardan daha çok dikkatinizi çekecek şeylerin olduğuna emin olabilirsiniz. Öylesine şaşıracağınız şeyler olacak ki, yazıdan çıkınca kendi kendinize düşünmeye başlayacağınıza eminim.

Kadınlar Eşlerinden Neleri Gizler?

Kadınların Eşlerinden Gizledikleri Şeyler Nelerdir?

Sıralı bir şekilde en etkileyici olanlardan başlayarak maddeler halinde sizlere bunları paylaşıp hiçte göründüğümüz gibi olmadığımızı anlatmaya çalışacağız.

1. Kadınlar kendi aralarında birbirlerine itiraf yapmaya bayılırlar.

Kadınların en zevk aldıkları şeylerden birisi, kendi arkadaşlarıyla birbirlerine paylaştıkları itiraflardır. Bunlara bir nevi dedikodu diyebilirsiniz ama bunlar başka türden olanlarıdır. Kadınlar ev içerisinde kocalarına, çok hoşuna giden yada dikkatini çeken bir başka erkekten bahsedemezler ama kendi aralarında bu tür durumlardan gayet rahat şekilde konuşmayı severler.

Bu itiraflarda öyle derin konular konuşulur ki inanın bana duyduğunuz zaman şok geçirebilirsiniz. Tabi burada konuşulanların aralarında sır kalması dışarı sızmaması onlar için en önemli kurallardan birisidir.

2. Ünlü kişilerle birlikte olma isteği duyup, bunun hayalini kurarlar.

Televizyon dünyasından tanınan bir çok erkeği etkileyici bulmak yada beğenmek her kadın için geçerlidir ama onlarla alakalı çeşitli hayaller kurmak çok farklı bir durumdur. İşte sizin haberiniz yokken eşlerinizin hayallerini bu yakışıklı ve çekici buldukları erkekler süsler. Bu sizin asla öğrenemeyeceğiniz ve bilmeyeceğiniz bir şey ama çoğu kadının içinde bu fantezi vardır.

Kadınlar Eşlerinden Neleri Gizler?

3. Tıpkı sizler gibi onlarda cinsel birliktelik isterler ama bunu size söyleyemezler.

Bu diğer toplumlarda aşılmış bir konu ama ülkemizde hala bundan çekinen ve bu durumunu saklayan bayanların sayısı hiçte az değildir. Bunun başlıca sebeplerinden birisi, erkeklerin bu durumu öğrenmesi ile birlikte olmak isteme sürelerinin artması kaygısıdır. Çalışan kadınların yorgunluğu ile beraber erken yatmak istemesine engel olacak bu durum söyleyememelerinin başlıca sebeplerinden birisidir.

4. Eskisi gibi kıskanılmak ve ilgi isterler ama bunu eşlerine söylemezler.

Kadınlar erkeklere nazaran daha romantik ve hep hatırlanmak isterler. Eşlerinin bir mekanda yada arkadaş grubunda kendilerine kıskanç gözlerle bakmaları yada bunu belli etmeleri çok hoşlarına gider ama bu isteklerini söyleyemezler. Kendiliğinden oluşan bir kıskanma ve ilgi onların daha çok hoşuna gideceği için söylememeyi tercih ederler.

5. Eski erkek arkadaşlarını eşleriyle kıyaslarlar ama belli etmemeye çalışırlar.

Evlilik bir süre sonra monotonlaşınca kadınlar eski erkek arkadaşlarını düşünmeye ve onlarla yaşadıklarını hayal etmeye başlarlar. Onların iyi yönlerinin kocalarından daha üstün olduğunu düşünüp bunu eşlerine söyleyemezler. Aksine eşlerini yüceltecek şeyler söyleyip onların mutlu olmalarını sağlarlar.

İlgili Makaleler

Kadınlar Eşlerinden Neleri Gizler?

6. Alışveriş sırasında yaptıkları harcamaları hep az söylerler.

İşte her evde yaşanan durumlardan birisine geldik şimdi. Kadınlar alışveriş yapmaya bayılırlar çünkü onların kendilerini en iyi ve mutlu hissettikleri zaman bu anlardır. İş evde hesap vermeye gelince harcadıklarını çok az söylemeye çalışırlar. İşin sonunda kavga çıkacak yada büyük tartışmalar ile başları ağrıyacaktır.

7. Eşlerini çok sevdiklerini ve ilk günkü gibi aşık olduklarını söylerler ama yalandır.

Kadınların genetiğinde aşk vardır ama bu duyguda zamanla sönen bir şeydir. Kadınların aşık oldukları şey aslında aşkın kendisidir. Erkekleri ilk günkü kadar aşık olduklarını söyleyerek kandırsalar da işin aslı öyle olmadığıdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir