Kadınlar Erkeklerden Neden Ayrılır

Son Güncelleme: 14.09.2020 09:37

Kadınlar Erkeklerden Neden Ayrılır? – Kadınların erkeklerden ayrılma nedenleri çok çeşitlidir ama genel olarak benzer sebeplerden dolayı erkekler ayrılırlar kadınlar.

Biz bu yazımızda kadınların erkeklerden ayrılma sebeplerini sizlerle paylaşacağız arkadaşlar.

Günlük buluşmalara gelindiğinde, gayet az bakımlıyımdır. Kuralların bir kopyasını yanımda taşımam. Boy, eğitim, meslek gibi şeylerin imkansız ve komik listesini yapmam. Mükemmelik ve akıl okuma kapasitesi gibi makul olmayan beklentilerim yoktur.

Bu gerçek hayat, parmak şakırdatması değil. Ancak, bir adamla çıkmaya başlamadan önce bir kaç varsayımda bulunurum. 20lerinin sonlarına doğru bir erkeğin şu üç şeyi bilmesi gerektiğini varsayarım: nasıl giyinilmeli, nasıl öpüşmeli ve bir kıza nasıl davranmalı. Dikkat edin, bana bir lady gibi davranmasını demedim. Çünkü bir erkeğin buluşasağı kıza her zaman saygılı davranması gerekir. Ama şu açık değildir ki kız arkadaşı ile normal arkadaşlarıyla olduğu gibi olmamalıdır. Bırakın anlatayım.

Örnek 1: A oyunu
Geçen yaz, Onur adında çekici, iyi konuşan, havalı bir yatırımcı ile birkaç kez çıktım. Onur perşembe akşamları çıkmayı adet edinmişti ve ben gece yarısı evde olmak istediğimde de kızıyordu. Annem değilim ama ertesi gün okul var! Bütün günü ofiste, akşamı da dışarıda geçirmek büyük bir çaba istiyor. Üçüncü buluşmamız ve beni arkadaşlarıyla tanıştıracağı gece öncesi öğleden sonra bana bir mesaj bıraktı.

“… Perşembe gecesi, eğer bir A oyunu getirebilirsen. Bye. ”

Bye? Ben senin paintball arkadaşlarından biri miyim? Aldığım en aptalca veda bile değildi. A-oyunumu getirme konusunda da şaşırıp kaldığımı hatırlıyorum. Hiçbir zaman kötü zaman geçirttiğim ya da grup eğlence katsayısını da düşürdüğüm için suçlanmamıştım. Bana hakaret etmek birden kur yapmak mı olmuştu? Belki de. En azından düşüncesizce ve nihayetinde de istek kırıcıydı.

Örnek 1: Sen sadece anlamadın.
Daha yakın bir zamanda, akılı ve çıtır bir Peter Pan olan Murat’ı görmeye başladım. İki buluşma sonrasında Cuma gecesi geç saatte şu mesajı aldım.(tesadüfe bakın ki aynı Cuma gecesi o meşgul olduğu için plan yapmamıştık.):

Seni bir kur gecesi için ayırtabilir miyim?
Ayırtmak mı? Neyim ben, bir kütüphane kitabı mı? Doğrudan “Hayır yazarak cevap verdim. Telefonumu kapattım ve potansiyel bir ilişkiye de açık kapılarımı da. Eğer uzun zamandır çıkıyor olsak, böyle bir mesaj sadece kabul edilebilir olmaz aynı zamanda sevimli ve eğlenceli bile olabilir. Ama bir ilişkinin ilk zamanlarında biraz korkutucu. Kaba ve tembel. Gerçekten erkekler cinsel ilişkiden sonra böyle bir randevu ayarlamaya çalışırlarsa takdir ederim. Ama dürüst olmak gerekirse, eğer kısa bir telefon bile demiyorsa (ya da en azından “sen”i söyleme zahmetinde bulunsun), bir çok şey için de tembel olacaktır. Akıntımı yakalayabilirsen…

Belik biraz titizim. Ama biraz incelik ve güzel konuşmaya aç biriyim. Yani demek istediğim, bir kız gibi davranmasını istemek çok mu? Söylemektense biraz daha şefkatle dokunulmasını istemek,hıh, Fantazi Futbol Lig oyuncuları? Tanrım, umarım değildir.

Ve “Evimi temizlemedim çünkü bir örtü koymak ve olmadığım gibi temiz görünmek istemedim” diyen erkeklere. Ben söylüyorum, bir örtü koyun! Daha temiz olun, daha iyi olun. Bana en azından birkaç aylık her şeyi unutturan bir mutluluk verin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir