Erkeklerin sevdiği renkler

Erkeklerin sevdiği renkler sayfamızda, erkekleri kendinize hayran edecek ve sizden gözünü alamamasını sağlayacak renklerden bahsedeceğiz.

Kadınlar için erkekleri kendisine bağlamanın bir çok yolu vardır ve bunlardan birisi de renklerdir. Bu sebeple erkeğinizi etkilemek için renkleri kullanmak oldukça doğaldır. Peki erkekleri tahrik eden renkler nelerdir biliyor musunuz?

Kadınlar için giyinmek ve renk seçimi zamanlarının çoğunu alır. Eğer amaç diğer kadınlar değil de erkekler ise yüzlerce renk arasından hangisini sevdiğini bilmeniz gerekir. İşte işinizi kolaylaştıracak şekilde erkekler hangi renklerden hoşlanır burada yayınladık. O zaman hiç beklemeden başlayalım.

Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Renkler

Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Renkler

Seçtiğiniz rengin ne tarz erkekleri çektiğini öğrenmek için hemen bu üç renkten birini seçin.

Yeşil

Bir erkekle tanıştığınızda takındığınız şefkat dolu tavır onu rahatlatıyor ve erkek kendi özel hayatını size açmaya başlıyor. O, kendini sizin yanınızda çok rahat hissediyor çünkü ona her bakımdan destek olduğunuzu biliyor.

Daha ilk başta bir erkeğin nelere önem verdiğini kestirebiliyorsunuz. Çok iyi bir dinleyici olarak içgüdülerinize güvenin çünkü onlar erkeğin bir ilişkiden ne beklediğini anlamanıza yardım eder.

Bir erkekte en dikkatinizi çeken özellik zekadır. Zeki bir erkek merakınızı kamçılar.

İlişkinizde sadakat ve bağlılığa çok önem veriyorsunuz. Bir ilişkinin sonunda evlenmeniz, çoluk çocuğa karışmanız ya da evlenmeseniz bile güven ve huzur dolu bir ilişki yürütmeniz muhtemeldir. “Yeşiller” uzun süreli ilişkiler için ayakları yere basan, güvenilir ve istikrarlı erkekleri seçerler.

Önemli bir uyarı: Dürüst ve masum bir tabiatınız var ve bunun yüzünden Bay doğruyu bulmanız biraz zor olabilir. Bazı erkekler sizin hakkınızda yanlış saptamalar yapabilir ve gerçek sizi gördüklerinde de hayal kırıklığına uğrayabilirler.

Mor

Bir erkekte sizi en çok çeken şey enerjisidir. Ama aslında yanında en çok rahat edebileceğiniz erkek sizi sakinleştirebilen erkektir.

İçinizdeki coşku erkekleri cezbeder. Hayatlarına heyecan kattığınızı ve hayatlarındaki bütün engelleri kaldırdığınızı düşünürler.

Çok sadıksınız. İlişkileri çok ciddiye alıyorsunuz.

Belirli birtakım kriterleri geçtikten sonra bir erkekte en çok önem verdiğiniz şey fiziğidir. “Morlar” yakışıklı erkeklerle evlenir!

Önemli bir uyarı: Bay doğru olabilecek herkese bir şans verin. Ona önyargıyla yaklaşmayın. İdealinizdeki adamla karşılaştırmadan onu bağımsız biri olarak değerlendirin.

Turuncu

Karizmatik, sevecen ve tutkulu yapınız erkeklerin ilgisini çekiyor. Sizin için dokunmak çok önemli. İlişkilerde ve belirli durumlarda dokunarak doğruyu bulabiliyorsunuz. Bu yolla insanlara onları dinlediğinizi ve onlarla ilgilendiğinizi gösteriyorsunuz.

Erkeklerin bakışları sizi çok etkiliyor. Ancak entelektüel açıdan sizi tatmin edebilecek bir erkekle evlenmeyi düşünebilirsiniz.

Kendinizi akıllı ve kültürlü erkeklere adayabilirsiniz. Ancak size bir şeyler öğretebilen bir erkekle ciddi bir ilişki yaşarsınız. “Turuncular” akıllı adamlarla evlenirler!

Önemli bir uyarı: Bir erkekle tanıştığınızda duygusal yönünüzü saklıyorsunuz. Onun görebildiği sadece mantıklı tarafınız oluyor. Eğer zamanla ona açılmazsanız sizi yanlış tanıyabilir.

Kırmızı

Erkeklerin hemen hepsi kırmızı renge bayılırlar. Çünkü bu renkte onları istemeden de olsa kendine çeken bir güzellik bulunur. Kırmızı renk, cinselliği, cesareti, güveni ve kadınlığı temsil eder. Elbiselerinizde baştan aşağıya olmayacak şekilde istediğiniz gibi kırmızı rengi kullanabilirsiniz.

Siyah

Erkeklerin kadınlarda sevdiği ana renklerden birisi de siyahtır. Bu renk, seksiliği, dişiliği ve kadınlığı temsil eder. Elbiselerinizde siyah renk kullanırken düz olmasına dikkat edin. Vücudunuzu saran siyah renkten gözlerinizi alamayacaklarına emin olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir